Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Annenin Kaybolduğunu Görmek

Rüyada annenin kaybolması neye işarettir?

Hocam öncelikle merhaba. Şunu söylemeliyim ki geçen hayatımın rüyasını gördüm. Rüyamda annemin köyüyle babamın köyünün karışmış özellikleriyle beraber o köyde yaşarken artık fındık toplamak için mi başka bir şey için mi bizim evden 7-8 kişi gidiyor, bende yanlarına gidiyorum. Sonra bahçedye ben bir domuz gördüğümü hatırlıyorum, ondan sonra bir kaç kişi geri geliyor, teyzemle annemde artık tam hatırlamıyorum ya ayı görmüşler ayı avlıyacaklar ya da tarladan yemelik bir şey alacaklardı.

Ondan sonra rüyamda çok uzun bir süre (belki günlerce rüyama göre ) bunları görmedim. Sonra “bunlara bir şeymi oldu” dedim ve ev ahalisi ayaklandı, herkes eline silah aldı, amcamlar vb tam evden cıkarken benim silahım varmıs amcam bana vermiş, o aklıma geliyor onu alıyorum, bende mermileri koyuyor amcam, çıkıyoruz annemle teyzemi aramaya.

Bakın inanın saatlerce belki buraya kadar tüm rüya 2 dk olmustur, ama saatlerce annemleri arıyoruz, gerçek zaman gibi bir kaç yere ateş ediyoruz, sonra geri dönüyoruz bulamayıp. Ben rüyamda bayağı ağlamışım, kahveye soruyorum “haberlere cıktı mı”, “bir şey yok valla” diyorlar onlarda. Sora annem beni telden arıyor, sesi o kadar kötü ki sanki ölüm döşeğinde, bana diyorki “burak telefonlarımı niye açmıyorsun”, bende sevinçten ağlayarak “anne hiç aramadın ki” diyorum, sora fazla bişe hatırlamıyorum

İnşallah yardım edersiniz bana, bu hayatımda gördüğüm en net rüya idi, bütün günüm ona adapte aklımdan cıkmıyor. zxcvts tarafından 14.01.2013 / 14:09 tarihinde gönderilmiş.

Rüyada annenin kaybolduğunu görmek yorumu

Merhaba, buradaki ana unsurlar;

Rüyada domuz görmek düşmanla tabir edilir Vahşi domuz servet ve güç sahibi olduğu halde kendisinden hayır ve iyilik görülmeyen insana işaret eder. Rüyada ayı görmek dost sandığınız bir düşmanınızın olduğuna ve ondan çok zarar göreceğinize işarettir.

Rüyada anne görmek, annesini, anayı, anneyi görmek doğduğunuz günden bugüne kadar annenizin size verdiği, sizde var olan tüm sağlam karakterleri gösterir. Anneler bizi doyurur, büyütür, korur, bize rehberlik edip bizlere hayat verirler. Bazı insanlar halen kendilerini annelerinin bir parçası (ana kuzusu) olarak görürler ve kendi oz benliklerini bulmaya ve kişiliklerini geliştirmeye çabalarlar. Ana, anneyi, Anneni rüyada görmek bu gelişimin bir parçasıdır.

Rüyada bir yakınının kaybolduğunu görmek yakınlarınız veya bir arkadaşınız tarafından başınıza üzücü bir şey geleceğini ifade eder. Anneyle konuşmak, Rüyada anneyle konuştuğunu görmek bu aklınızda takılı olan bir meseleye halen bir çözüm bulamadığınız manasında yorumlanır ve aynı zamanda annenizle aranızda çözülmesi gereken problem olduğuna işaret eder.

“Rüyada Annenin Kaybolduğunu Görmek” için bir yanıt

Rüyamda ilk olarak annemin siyah bulutlar üstünde olan ardına kadar açık bir kapıya doğru gidip sonra kaybolduğunu gördüm.Ordan ona sesleniyordum:Anne gitme”diye.Ama o gidiyordu ve sonra gözden kayboluyordu.Benim üstümde bembeyaz bir elbise vardı ve yerlere kadar uzanıyordu.Sonra aradan 4 gün geçiyordu ve ben Allah’a dua ediyordum ‘Allah’ım annemi bana geri gönder diye.Sonra telefonum çalıyordu ve arayan anneannem bana annen yaşıyor ama kimseye söyleme diyordu.Sonra ben kendimi bir anda anneannemin evinde buluyordum ve (evin her tarafı nur gibi parlak bir ışıkla kaplı)ve annem oraya geliyordu.Bunun açıklaması ne?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir