Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Annenin Kaza Geçirdiğini Görmek

Rüyada annenin kaza geçirdiğini görmek neye işaret eder?

Hayırdır İnşaALLAH; şehir içinde caddede yürürken ileride bir olay olmuş ve insanların toplanmış olduğunu, bir anda aklıma annem geliyor ve oraya gidiyorum. Bir arabanın arkasından ayakları görünen bir kadın yerde yatıyor, ama yüzünü göremiyorum. Sadece vücudun alt kısmı ve ayakları görünüyor. Ayaklarında yeni sarı ayakkabılar var, ben “o kadın annem” diye, öldüğünü düşünerek ağlıyorum.

Elimde de içi dolu bir poşet var ve poşeti orada duran arabanın bagajına koyuyorum. Arabanın rengi beyazdı galiba ama emin değilim. Ben ağlamaya devam ederken rüya bitiyor. Gönderen Cengiz. Rüyanın unsurları: kaza, trafik kazası, araba çarpması, yerde yatan kadın, sarı ayakkabı, elinde poşet, içi dolu poşet

Rüyada annenin kaza geçirdiğini görmek neye yorulur?

Cengiz Merhaba,

Rüyada kaza geçiren kadının annen olup olmadığı belli değil. O kişinin annen olup olmamasına göre yorum çok değişmekte. Sarı ayakkabı giymiş yerde yatan kadın annen ise bu rüya senin veya annen ( veya her ikiniz ) hakkında güzel gelişmeler olacağını gösterir ( çünkü kan yok )

Araba çarpan kadın annen değil ise bu rüya gerçek hayatında kaybetme korkusu, yalnız kalma korkusu yaşadığını gösterir. Diğer unsurlar ise rüyanın senaryolaştırılması sırasında beynin oluşturduğu diğer simgelerdir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada trafik kazası görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Annenin Kaza Geçirdiğini Görmek” için 8 yanıt

Ufak kaza geçirmek
Rüyamda arabamla giderken ufak bir kaza yapıyorum, kaza sırasında araba beni dışarı atıyor, araba çarpık vaziyette hareket ediyor, arabanın kendi kendine gittiğini görüyorum. Daha sonra aramam neticesinde arabamı bulamıyorum, sonra bir ziyaretin yanında hanımım ve baldızımla yürüyorum. Evli emekliyim aynı zamanda çalışmakta olan bir beyim.

Veli merhaba, gördüğün rüya hayatında yaşayacağın bir olay sonrasında yaşamının bundan sonrasında daha isabetli kararlar vermeye başlayacağını ve bunun senin hayrına olacağını temsil etmektedir.

Rüyamda çift tren rayı vardı ve bir kenarı duvar bir kenarı çitle çevriliydi. Ben, annem ve diğer bazı çekik gözlü insanlar bu şehrin içinden geçen rayların üstünde yürüyorduk. Bir trenin sesi geldi ve insanlar yanlış tarafa çekildiler ben son anda farkettim çekildim annem o rayda değildi zaten ama bir sürü insan ezildi. O esnada annem öteki tren rayında oturuyordu yorulmuştu. Ona doğru bir tren geliyordu onu uyarmaya çalıştım ne dediğimi anlayamadı. Ona bir tren çarptı ama tren çok küçüktü ve birşey olmadı anname. Daha sonrasında rüyamda trenle ezilen bir çok insan bir çok kanlı ezilmiş ceset gördüm.ellerimle gözlerimi kapatarak cesetlere bakmamaya çalışıyordum ama bir şekilde yine de görüyordum. Rüyamda ağladım annemle psikolojimiz bozuldu. Çok büyük şok geçirmiştim. Lütfen yorumlayın bu kabusu. Teşekkür ederim.

Bende rüyamda annemle marketten birşeyler alıyoruz sonra cikiyoruz arabaya gidiyoruz yoldayız sonra ben arabadan indim annemle farkli yerlere gidiyoruz sonra arkama bir baktı trafik kazası olmuş yerden bir kadın kalktı meğer annemmiş o kadın ben oraya koştum anneme anne öeleckmisin nolur ölme dedim ben annem bana hayí annem ama kalbim eskisi gibi çalışamayacak dedi sonra uyandım

Annem kanser hastası ve ilerlemiş safhada. Ben rüyamda kendim araba kullanıyorum ve trafik kazası geçiriyorum. Bana bir şey olmuyor. Sonra anneme bir araç çarptığını duyuyorum ve bembeyaz bir hastahaneye gidiyorum. Annemi görüyorum. Annemde boğaz kısmında pembe tonlarında hafiften kan görüyorum ama durumu iyiydi.

Rüyamda bir telefon alıyorum. Önce bir görevli anneniz kaza geçirdi ama durumu iyi diyor. Daha sonra ablam arayıp ölmüş diyor, yaşlı annemin gittiği misafirlikten dönerken akrabalar ile kaza yapıp ölüm haberini almamla çok kötü ağlıyorum. Tam hastaneye gitmek üzereyken uyanıyorum.

Hayır olsun İnşallah… Rüyamda anneme gözümün önünde araba çarpıyor ben de babam da ona bağırıyoruz araba geliyor dikkat et diye ama o bizi duymuyor araba çarptıktan sonra yere düşüyor, en son sol bacağında kan görüyorum. Sonra uyandım çok etkilendim nasıl yorumlarsınız? iyi çalışmalar.

Ruyamda dayimi gözleri kanli kolu sarılı görüyorum ne oldu diye soruyorum. Haberin yok mu diyor sen nerdesin diyor. Ne oldu diye korkuyla soruyorum. Annen diyor ve ağlamaya başladım. Ne oldu diye sağa sola koşmaya başladım sesli şekilde ağlayarak. Sonra kendi arabama biniyorum ve çok hızlı sürerek eve gidiyorum kaza yapmaktan son anda kurtuluyorum. Eve geldiğimde annee diyerek kapıyı açıyorum ve annem karşımda. Sarılıyorum ne oldu diye bağırıyorum o da ağlamaklı bir ses ile baban diyor. Önce anneme birsey olmadı diye öyle rahatlıyorum ki. Sonra babama ne olduğunu anlamaya çalışıyorum derken uyandım. Uyandıktan 10 dakika içinde hala ağlıyordum etkisinden kurtulamadım. Lütfen ne anlama geliyor söyler misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir