Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Annenin Kendini Astığını Görmek

Rüyada annenin kendini astığını görmek ne demek?

27 yaşında İngilizce öğretmeni bir bayanım. Farklı zamanlarda, hepsi sabah vaktine uyanan, gördüğüm 4 rüyanın üçünde annemi kendini asmış gördüm. Hepsi ayni mekanda, küçücük hücre gibi karanlık bir odada. Kendini neden astığını bilmiyorum.

Rüyaların hepsinde kendisini nasıl astığını düşünüyorum zira tabure yok. Yerden belirli bir uzaklıkta. Son gordugumde yerden cok daha uzakliktaydi ve kendisini asmamis olabilecegine, asılmış olabilecegine bile aklim kayıyor. Hepsinde annemi indirip hayata döndürüyorum. Ama uyandırana kadar çok ağlıyorum zira ben ipten indirene kadar bir ölü gibi. Zihnimi açarsanız müteşekkir kalırım. Teşekkürler.

Rüyada annenin kendini asması nasıl yorumlanır?

Rüyanız iki açıdan önemli anlam taşımakta. Birincisi aynı rüyayı tekrar tekrar görmüş olmanızdır ki bu ya rüyanın çok önemli bir mesaj verdiğini ya da sizin bu mesajı anlamadığınızı gösterir.

İkinci olarak annenin kendisi asmasıdır ki bu hakkınızda bir değişim ifadesidir. Çünkü rüyada birinin asıldığını ya da asılan birini görmek gerçek yaşamda bir değişim işaretidir. Rüyayı gören tüccar ise kazancı artar, çiftçi için iyi mahsul elde etmek, memur için terfi etme, işçi için kazancının artması, yolcu için hayırlısıyla gideceği yere erişmeyi işaret eder.

Hakkınızda yeterli bilgi vermemişsiniz, rüyada asılmak sayfasında anlatıldığı gibi asılmış birini görmek bekar kişi için evlenmeye de yorulmaktadır. Anneniz belki de ısrarla sizin evlenmenizi istiyor, bu rüya onu işaret ediyor da olabilir.

“Rüyada Annenin Kendini Astığını Görmek” için bir yanıt

Bn ruyamda annemin kendini astığını gordum ve cok korktum cok, agliyordum, babamla kavga ediyorlardi. Ben ve kardeslerimde cok kiziyorduk, sonra terasta annemi kendini asmış olarak gordum, butun millet anneme dogru kostuk. Ben suan evli ve hamileyim ama cok etkiledi ruya beni.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir