Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Annenin Kızını Hamile Görmesi

Rüyada annenin kızını hamile görmesi neye çıkar?

Merhabalar, ben 24 yaşında 6 aylık evli bir bayanım geçen gün annem beni rüyasında 7, 8 aylık hamile görmüş karnımın çok şiş olduğunu neredeyse doğurmak üzere olduğumu görmüş.

ve bende geçen hafta rüyamda arkadaşımla birlikte doğumhanede arkadaşımın karnı büyük doğum yapmaya hazırlanıyor ona moral veriyorum ama kendimi göremiyorum hamile miyim değil miyim bilmiyorum ne anlama geliyor sizce lütfen yanıt verin. 15 Ocak 2010, 00:45

Rüyada annenin kızını hamile görmesi tabiri

Hamile rüya tabiri rüyada hamile görmek sayfalarında detaylı olarak açıklanmıştır.

Ruyada hamile olduğunuzu görmek genellikle insanin günlük yasantisıyla ilgili haber ve gelişmeleri yansitir ve kisisel yönden olgunlastiginizi, gelişme kaydettiğinizi haber verir. Hayatinizdaki gelismelerden simdilik bahsetmek istemiyor olabilirsiniz ve kendinizide buna hazir hissetmiyor olabilirsiniz. Bu rüya aynı zamanda, ticari alanda veya herhangi alanda bir projenin baslangicini, yeni bir gelismenin , yeni bir hayatı temsil eder.

“Rüyada Annenin Kızını Hamile Görmesi” için 8 yanıt

ben kübra öğrenciyim . Annem beni rüyasında hamile olarak görmüş 3 defa üst üste bunun anlamı nedir ?

Ben 16 yaşında lise öğrencisiyim. Annem beni rüyasında hamile olarak görmüş. Beni dövüyormuş ama ben gülüyormuşum. Hamile kaldığım çocuk da yanımızdaymış. Sonra ardından bir rüya görmüş ve ben bir kız arkadaşımla arkadaşımın köyündeki eve kalmaya gidiyormuşuz annem de rüyamda seni hamile gördüm gitme kızım diyormuş bana engel olmuş gitmemişim. Açıklar mısınız? Şimdiden teşekkürler

ben 16 yaşındayım. annem beni evli bi adamdan 3 aylık hamile olarak görmüş bu ne anlama gelir ?

, ben 34 yasındayım, kızım 5.sınıf öğrencisi, rüyamda onu hamile gördüm. ne anlama geliyor ?

Selam ,

Kizim 8 yasinda ve ben onu ruyamda hamile gordum buyuk uzuntu icerisindeydim nasil olur boyle birsey diye , bunun anlami n’ola ? Hayir olsun insallah..

Saygilar..

Benim kizim daha dokuz aylik ben ruyamda onun hamile gordum ve bebeyi aldirdim bu ne anlama geliyor

Merhaba ben kizimi ruyamda gordum bana diyordu ki anne bak dedigin oldu veya cikti tam hatirlamiyorum hamileyim diyor sizce bu ruya neye delalet eder.cevap verirseniz çok sevinirim.

Sakine selam,
Görmüş olduğunuz rüya kızınınızın yeni projeye adım attığını simgelemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir