Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Annenin Kustuğunu Görmek

Rüyada annenin kusması neye işarettir?

Rüyamda 5 yıldır tanıdığım bir arkadaşımın üzerinde gelinlik vardı ve kırmızı üzeri açık spor kırmızı bir arabanın içindeydik.

Arabanı arka koltuklarında sol tarafında ben sağ annem vardı. Giderken annem birden kusmaya başladı, arabanın tabanı tamamen kusmuk oldu, bir poşet, mendil aradım bulamadım. Anneme “anne ne oldu, nasılsın” diye sorarken ön düşlerinin kusmukla birlikte yere dökülmüş olduğunu gördüm. Midem bulandı. Bu rüya ne demek istedi? Saygılarımla. Rüyanın unsurları: kusmak, annenin kusması, diş düşmesi.

Rüyada annenin kustuğunu görmek yorumu

Merhaba.

Rüyada kusan birini görmek, birisinin kustuğunu görmek, sizin dışınızda birinin yaptığı düşünülmeden yapılan bir şey ya da söylenen bir söz yüzünden canınızın sıkılacağını simgeler.

Rüyada diş görmek genellikle iyiye yorulmaz, hastalık, sıkıntı, üzüntü bildirir. Rüyada dişler veya dişlerle ilgili şeyler görmek dikkatle analiz edilmelidir. Rüyada Kadının dişinin kucağına düşmesi salimen doğum yapmasına, hamile değilse ele geçecek dünyalığa işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada diş görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Annenin Kustuğunu Görmek” için 5 yanıt

Rüyamda evdeydim. Anneme, babama ve kendime ekmek arası yapıyordum (domates peynir zeytin) babam ile balkona çıkıp yemeye başladık. Annem mutfakta yiyordu. Sonra daha ekmekler bitmeden içeriye yatak odasına gittim annem hasta yatıyordu. Bana bir iki bazı şeye
ler söyledi bende ağlayarak “ölmeyeceksin anne” dedim, sonra bir anda annem öldü, bağırdım anne diye göğsüne yattım kalbi atıyor dedim babam gidip doktor çağırdı. Sonra rüyam başa sardı.
Odaya yeni girdim gene annem konuştu ve bu sefer öldü, bende anne diye bağırdım hıçkırıklara boğazımda diziliyordu. Sonra babam geldi odaya bende anneme sarılıp bu sefer sevgilimin ismini bağırdım Furkan diye bağırdım nefessiz kalana kadar sonra babam odadan çıktı ve uyandım. 18, Kadın, Bekar, Öğrenci

Seymanur merhaba,
Görmüş olduğun rüya şu anda karamsar duyguların ağır bastığı bir yaşam evresinden geçtiğini simgelemekte ve yaptığınız bir hatadan dolayı çektiğiniz vicdan azabından bir an önce kurtulmanın çaresini bulmanız gerektiğini anlatmaktadır.

Merhaba. Rüyamda bir cami avlusu gibi bir yerdeyim, yerler hep mermer. Namaz kilmisim en son kelimeyi sahadet getirecekmisim ayetel kursinin sonunda okunuyormus. Yanlis okuyorum kendime kiziyorum, sonra dogru bir şekilde kelimeyi sahadet getiriyorum. Kalabaligin yarisi oturuyor yarisi ayakta, ben ne yapsam diye dusunuyorum “bunlarin hepsi arap, ya beni dislarlarsa” diyorum, neyse onlar gibi davranirim diye düşünürken birden uzun zayif carsafli esmer bir kadin dibime kadar gelmis “sen bizden degilsin” diye ustume geliyordu, sanki icime girip bir vücutta ikimiz olacak gibi hissettim, o an kalktim, ruyami yorumlarmisiniz.

Sabriye merhaba, gördüğün rüya gerçek hayatında bazı manevi huzursuzluklar yaşadığını, bunları atlatmak için etrafın ne dediğine değil kalbini senine kulak verip Allah’a sığınmalı, ona yakarıp, ondan her şeyin hayırlısını dilemen gerektiğine işaret etmektedir.

Rüyamda halam dubleks bir ev almış orada kalmaya gidiyoruz, oraya kardeşimin beyi geliyor, onunla gerçekte görüşmüyoruz bizi görüyor ve ağlamaya başlıyor ve sigara almaya gidiyor, kız kardeşimde yanımıza geliyor bu arada annemde istifra ediyor onu görünce bende istifra ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir