Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Annenin Mezarını Görmek

Rüyada annenin mezarını görmek neye işarettir?

Rüyamda annemin mezarı başında fatiha suresini okuyorum. Okurken mezarda ayak ucu bölümündeyken arkamdan gri siyah ruh gibi insan silueti bana yaklaşıyor. Rüyamın yorumlanmasını istiyorum. Teşekkürler.

Kimden: mert
Cinsiyetiniz:erkek
Yaşınız:33
Medeni Durumunuz:evli
Şu anki ruh haliniz: umutlu
Anahtar kelimeler: mezar ziyareti,fatiha okumak,insan silueti

Rüyada annenin mezarını görmek neye yorulur?

Mert selam. Annenin mezarını görmek, sizi siz yapan değerlerin anlamını yitirdiğini düşündüğünüzü, kimi şeylerin anlamını kaybettiği umutsuz bir yaşam dönemi geçirdiğini ifade eder. Bakınız mezar görmek rüya tabiri sayfası. Rüyada Fatiha okumak ya da Fatiha okuduğunu görmek her kapının açılması, kazancın artması, duanızın kabul olmasını işaret eder.

“Rüyada Annenin Mezarını Görmek” için bir yanıt

Rüyamda annemin öldüğünü söylüyorlar, önce hiç aldırmıyorum, sonra nasıl oluyorsa kabrine gidiyorum, kabri yerden yaklaşık 1 insan boyu yukarıda yapılmış, yanında bir kaç kabir daha var ,ben kendimi annemin kabrine atıyorum, toprağı hala yaş, sonra hıçkıra hıçkıra ağlıyorum, bu sırada babamın babasına bağırdım “sizin yüzünüzden” diye, annemin babasını kovdum, beni ayıpladılar mezara kendimi attım diye, o sırada dedelerim gitmesin diye beni ikna etmeye çalıştılar, onlara da bağırdım, onları savunan olursa çıksın gitsin diye ama hala ağlıyordum, uyandığımda boğazımda bir düğüm vardı ve boğazım delice ağrıyordu. Yorumlayabilirseniz sevinirim. 23, Kadın, Bekar, Öğrenci, gergin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir