Rüyada Annenin Öldüğünü Görmek

Rüyada annenin öldüğünü görmek neye delalet eder?

Rüyada hatırladığım kadarıyla annem bir şekilde ölmüştü,  ölmüş anne kefenlenmiş bir haldeydi. Ben annemi taşıdım kollarımda idi. Ama komşumuz da ölmüştü onun cenazesiyle ilgileniyorlardı. Bende başına kötü bir şey gelmesin diye ölen annemi saklıyordum ama işin tuhaf tarafı annem canlı olarak ta rüyadaydı, benimle de konuşuyordu. Öbür cenaze gömülüyordu. Ben yukarı kata çıkarayım dedim ama çıkarırken annemin kafası bir duvara falan çarptı. Ben taşıdım ama üst kata o arada uyandım.

Çok merak ettim, kafama takıldı, rüyada annesinin öldüğünü görmek ne demek, cevabınızı bekliyorum. Rüya ayrıntıları : annenin öldüğünü görmek, komşunun öldüğünü görmek, ölü taşıdığını görmek, cenaze. 25 Ocak 2010, 23:17

Rüyada annesinin öldüğünü görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada annesinin öldüğünü görmek ilk olarak anneyi suçlama manası taşımaktadır. Annenizin, bebeklik döneminizde veya çocukluğunuzda size yeteri kadar sevgi ve şefkat göstermediğini düşündüğünüzü işaret edebilir. Bu durum iç dünyanızdaki sevgi açlığı ve şefkat eksikliği göstergesi olup, sevgiye doyamadığını işaret eder.

Rüyada annenin öldüğünü görmek ikinci manası gerçek yaşamınızda, geçmişte yaptığınız büyük hatalar sebebiyle büyük bir vicdan azabı çektiğinizi gösterir. Bunun seviyesi o kadar büyük olmalı ki neredeyse hayatınızı mahvetmiş, alt üst olmuş durumdasınız ve adeta annenizi sizi dünyaya getirdiği için suçluyorsunuz. Elbette bu yanlış ve çarpık bir düşünce tarzı olup, böyle bir şey yoktur. Anneniz sizi dokuz ay karnında taşıyıp, sizin için belki geceler boyu uykusuz kaldı, saçlarını süpürge yaptı, sizin hayırlı bir insan olmanız, dünyaya veya ailesine hayrı dokunacak birisi olmanızı istedi. Bir şeyler yanlış gidiyorsa suçu annede değil, kendinde aramalısın şeklinde yorumlanır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ölü görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

7 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir