Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Annenin Öldüğünü Görmek

Rüyada annenin öldüğünü görmek neye delalet eder?

Rüyada hatırladığım kadarıyla annem bir şekilde ölmüştü,  ölmüş anne kefenlenmiş bir haldeydi. Ben annemi taşıdım kollarımda idi. Ama komşumuz da ölmüştü onun cenazesiyle ilgileniyorlardı. Bende başına kötü bir şey gelmesin diye ölen annemi saklıyordum ama işin tuhaf tarafı annem canlı olarak ta rüyadaydı, benimle de konuşuyordu. Öbür cenaze gömülüyordu. Ben yukarı kata çıkarayım dedim ama çıkarırken annemin kafası bir duvara falan çarptı. Ben taşıdım ama üst kata o arada uyandım.

Çok merak ettim, kafama takıldı, rüyada annesinin öldüğünü görmek ne demek, cevabınızı bekliyorum. Rüya ayrıntıları : annenin öldüğünü görmek, komşunun öldüğünü görmek, ölü taşıdığını görmek, cenaze. 25 Ocak 2010, 23:17

Rüyada annesinin öldüğünü görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada annesinin öldüğünü görmek ilk olarak anneyi suçlama manası taşımaktadır. Annenizin, bebeklik döneminizde veya çocukluğunuzda size yeteri kadar sevgi ve şefkat göstermediğini düşündüğünüzü işaret edebilir. Bu durum iç dünyanızdaki sevgi açlığı ve şefkat eksikliği göstergesi olup, sevgiye doyamadığını işaret eder.

Rüyada annenin öldüğünü görmek ikinci manası gerçek yaşamınızda, geçmişte yaptığınız büyük hatalar sebebiyle büyük bir vicdan azabı çektiğinizi gösterir. Bunun seviyesi o kadar büyük olmalı ki neredeyse hayatınızı mahvetmiş, alt üst olmuş durumdasınız ve adeta annenizi sizi dünyaya getirdiği için suçluyorsunuz. Elbette bu yanlış ve çarpık bir düşünce tarzı olup, böyle bir şey yoktur. Anneniz sizi dokuz ay karnında taşıyıp, sizin için belki geceler boyu uykusuz kaldı, saçlarını süpürge yaptı, sizin hayırlı bir insan olmanız, dünyaya veya ailesine hayrı dokunacak birisi olmanızı istedi. Bir şeyler yanlış gidiyorsa suçu annede değil, kendinde aramalısın şeklinde yorumlanır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ölü görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Annenin Öldüğünü Görmek” için 7 yanıt

Abi Ben Düngece rüya gördüm Annemle ilgili Şimdi Annem cam Silerken tam Dışta içeriye basmıyor ve sadece o tahtadan tutunuyor ve bir anda Düşüyor Nasıl Düştüğünü bilmiyorum ve bakıyorum bakıyorum bende atlıyorum ardından ÖLmemek için Çırbınıyorum ve Uyanıyourm. Sizce neden gördüm

Kimden: neslihan
Cinsiyetiniz:Kadın
Yaşınız:18
Medeni Durumunuz:Bekar

çok kötü bir rüyada annem ve kardeşim ölüyorlardı, çok ağlıyodum, durmadan aklıma geliyorlardı ve aglıyordum, kendimi öldürmek istemiştim ve bu rüyayı bir kaç defa art arda gördüm.

Rüyada annenin öldüğünü görmek, annenin ölmüş olduğunu görmek iki ana mesaj verir. Bakınız annenin öldüğünü görmek

Kardeşinin öldüğünü görmek açıklaması için ölü sayfasını inceleyin. Kız kardeş ile erkek kardeşin ölümü farklı anlamlar taşımaktadır.

Rüyamda annemle bankadan samimi olduğum bir arkadaşım, babamla birlikte Ankara’ya gideceklermiş. Ben onları görüyorum sonra telefonda annemle konuşup “niye beni beklemediniz” diye hüngür hüngür ağlıyorum. Sonra annemle bir apartman dairesindeyiz. Kapıyi açıp koridorda birine bakıyoruz bir adam var.
42, Kadın, evli, bankaci. Şu anda ruh halim çok uzgun. Birsey olmadı ama ailemden uzaktayım, esim ve oglumla birlikte baska bir ilde yasiyoruz.

Anneyi ölmüş görmek
Rüyamda annemi ölmüş olarak gördüm ve bir süre sonra anneannem öldü. Bu rüyayı yani annemi yine ölmüş olarak gördüm, bu ne anlama geliyor?

Sayın admin sitenizi beğenerek takip ediyorum. Rüyamda annemle beraber dolasıyor ve sohbet ediyorduk güzel bir zaman geçiriyorduk bende mutluydum ve bu durumdan memnundum. Annem aniden öldü nasıl olduğunu anlayamadım. (Birden canlandı) Ama annem canlıydı üzerinde masmavi yeni bir ceket vardı. Sol omuzunun üstünde ağaçtan düşmüş bir çiçek vardı. Annemin gözleri korkudan kocaman olmusdu. yüzünde şakınlık ve acı ifadesi vardı. Benimde içimde acı vardı ağlamaklıydım ama ağlamadım. Rüya burda bitti. Ben gece yatarken aklıma ölümle alakalı acı seyler geldi onun etkisıyle uyudum. Sabahda uyandığımda karnım ağrıyordu ve yorganım boğazıma bastırmış bir şekilde uyandım. Çok korkuyorum ve ağlıyorum anneme Allah korusun kötü birşeymi olacak?. lütfen sizin fikirleriniz benim için önemli.

Bununla alakalı 2. bir rüya daha gördüm şöyle; gri dalgasız bir deniz gördüm. ufuk çizgisine kadar belliydi Gökyüzü bulutsuz ve bembeyazdı. Annem gri yeni bir ceket giymişti ve yaşıyordu. Tasvirinizi bekliyorum. Saygılarımla.

Değerli okurum, öncelikle sitemiz hakkındaki düşünceleriniz için teşekkür ediyorum. Sitemize göndermiş olduğunuz geçmişteki onlarca rüyayı kontrol ettiğimde bunlardan çok büyük kısmının annenizi kaybetme korkusu, bir kısmının da anne – babanızı kaybetme korkusu hakkında olduğunu görüyorum. Annenizi kaybetme korkusu zihninize derin bir şekilde yerleşmiş. Bana göre bu sağlıklı bir durum değil ve bu rüyalar büyük ihtimalle sizin gerçek hayatta sevdiklerini kaybetme, yalnız kalma korkuları yaşadığınızı anlatmaktadır. Bu rüyalar devam ederse lütfen bir uzman desteği almaktan çekinmeyin, inanın çok faydasını göreceksiniz. Kaygısız, mutlu ve huzurlu günler dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir