Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Annenin Öldüğünü Söylemek

Rüyada annenin öldüğünü söylemek ne demektir?

Öncelikle aranıza yeni katıldım hoş geldim. Ben rüyamın o kadar çok etkisinde kaldım ki olayı başka birine anlattığımda gözyaşlarıma engel olamıyorum. Bu rüyayı sabah 6, 30 da gördüm uyandırıldığımda iç çeke çeke uzun süre ağladım engel olamadım gözyaşlarıma.

Rüyam annemlerin evinde geçiyor. Rüyamda annem bana “benim öldüğümü söyle herkese bakalım neler yapıyorlar” diyor ve bende kardeşlerime ve babama annemin öldüğünü söylüyorum ve ağlıyorum, benden başka kimse ağlamıyor gerçi üzülüyorlar. Bu arada ben odalardan birinde güya yataklar istiflenmiş halde görüyorum gidip yataklardan bir tanesini kaldırıyorum arasında 3 e ayrılmış destelenmiş kağıt ve bozuk paralar ve ayrıca 10-12 tane kadar çeyrek altın görüyorum ve ablam ve babam gelmeden paraların tamamını cebime koyuyorum şimdi gelen giden çok olur bunlar kaybolmasın diyorum o sırada ablam yanıma geliyor ne yapıyorsun diyor paraları görmediği için sadece altınları alırken görüyor beni bende kalmasın burada kaybolur diyorum bana kızıyor .
Zaten annemin bilezikleri sende bunları da bırak biz paylaşalım diyor onun bağırmasına babam odaya giriyor altınları elimden alıyor içeride annen ölmüş (ablama kızıyor ) sen burada neyin kavgasını yapıyorsun diyor ve 2 tane altını bana 2 tane altını da ablama veriyor . Diğerlerini de diğer kardeşlerime vereceğini söyleyip odadan çıkıyor yan dairede oturan abisinin yanına gidip ona altınları ne yapacağını sormaya gidiyor.

Bende kendi kendime kızıyorum aman baba iki altını bölüştüremedin neden abine gidiyorsun falan diyorum ve yürüyerek odaya geliyorum ki, annem odada koltukta oturuyor saçlarına ve kaşına boya yapmış boyanın kurumasını bekliyormuş. Ve annemi benden başka kimse görmüyor ve duymuyor.
Anneme söyleniyorum anne gördün mü bak bir yalan söyledik altınlarını babam aldı. Ne vardı merak edecek ben öldükten sonra ne olacak diyecek . Al bak gördün işte sen öldükten sonra seninkiler altınları aldı iyi oldu mu dedim . Annem bana kızım boş ver üzülme alsınlar ne yapacağım ben altını parayı ben zaten gerçekten öldüm diyor ve kayboluyor.

Ve ben o an annemin gerçekten öldüğünü anlıyorum , odada saçları boyalı halde gördüğümün hayal olduğunu fark ediyorum ve kendimi atıyorum yere hıçkıra hıçkıra ben annemi istiyorum diye ağlamaya başlıyorum. Eşim uyandırdı beni gerçekten ağlıyordum uzun sürede ağlamama engel olamadım ve hala etkisindeyim. Rüya yorumunu merakla ve sabırla bekliyorum. Şimdiden teşekkürler

Rüyada annenin öldüğünü söylemek neye yorumlanır?

Öncelikle aramıza hoş geldiniz diyorum. Konsantre olabilmek için rüyanızın yorumunu erteledim. Kusura bakmayın. Rüyanız birden fazla mesaj vermektedir. Annenizin gerçek yaşamda hayatta olup, olmadığı anlaşılamıyor.

Anneniz gerçek yaşamda hayatta ise ve rüyanızda onun öldüğünü gördüyseniz rüyanız, anneyi suçlama anlamı verir. Annenizin, bebekliğinizde veya çocukluğunuzda size yeteri kadar sevgi ve şefkat göstermediğini düşündüğünüzü işaret edebilir.

Anneniz aslında vefat etmiş ise ve bu rüyayı gördüyseniz rüyanız, annenize olan sevginizi, ona olan özleminizi gösterirken, onu kaybetmenin acısı ile başa çıkma yolunu henüz bulamadığınızı ve elinizde kalan sevdiklerini kaybetme korkusu taşıdığınızı temsil eder. bakınız ölmüş anneyi görmek sayfası.

Rüyanızın ana mesajları bunlardır. Rüyanızın diğer unsurları annenizin hayatta olup olmaması, içinde bulunduğunuz ruh hali ve benzer diğer etkenlerle birlikte ele alınırsa kimi analizler yapılabilir. Verdiğiniz bilgiler ile ancak bu kadar açıklama yapabiliyorum. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada annenin öldüğünü görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz. Hoşça kalın.

“Rüyada Annenin Öldüğünü Söylemek” için 5 yanıt

Rüya tabiri annenin ölmesi
Selam. Ben çok ilginç bir rüya gördüm. Annem yaklaşık 10 yık önce vefat etti. Rüyamda ablam gelip annemin öldüğünü söyledi. Sonra akrabalarımızın tek tek taziyeye geldiklerini gördüm. Bu arada yine ölmüş olan dayımın oğlunu gördüm ve ona dedim ki, ‘Ya annem yıllar önce zaten öldü. Ablam ne yapıyor böyle?’ o da bana ‘Evet biri ona bunu söylemeli. Bilmesi lazım’ dedi. Bütün akrabalarımızın toplandığını gördüm ve uyandım. Buna bir yorum getirebilir misiniz neye tabir edilir? Teşekkür ederim

Rüyada annenin öldüğünü babadan duymak
Benim annemin oldugumu babam soyluyordu ben de direk aglamaya basliyordum ama babamlar hic uzulmemis gibiydi sonra ablam diyordu ki niye agliyorsun oldu gitti iste gibi birseyler diyordu ben bu ruyadan cok korktum lutfen daha ayrıntılı bir cevap alabilir miyim

Ece, neden ayrıntılı cevap istemeden önce yazı yazmayı öğrenmeyi denemiyorsun? Sen ya yazmayı bilmiyorsun, ya da karşındakine saygısızlık yapmaktan zevk alıyorsun.

Admin ben rüyada annemin öldüğünü ama buna babamdan duyduğumu ve bunu babamda dahil (kardeşlerim vs.) hiç önemsemediğini gördüm.Hatta rüyam o kadar gerçekçiydi ki bir melek dua ettiğim için anne kılığına girip benim üzülmemi engellemeye çalışıyordu. Uyandığım zaman ağlamaya başladım yardım et admin.

Ananem öldü, annem yasiyor, ruyamda anneme ananemin oldugunu söylüyorum, öleli bir kac gün olmus, duyunca annem ağlıyor, babamlar teyzemler kalabaliklasiyor her yer.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir