Kategoriler
Önemli Rüyalar

Rüyada Annenin Ölmüş Olduğunu Görmek

Rüyada annenin öldüğünü görmek neye yorumlanır?

Rüyada annenin öldüğünü görmek veya annenin ölmüş olduğunu görmek iki ana mesaj verir. Rüyada annenin ölümünü görmek birinci anlamı anneyi suçlama manası taşımaktadır. Annenizin, bebeklik döneminizde veya çocukluğunuzda size yeteri kadar sevgi ve şefkat göstermediğini düşündüğünüzü işaret edebilir. Bu durum iç dünyanızdaki sevgi açlığı ve şefkat eksikliği göstergesi olup, sevgiye doyamadığını işaret eder.

Rüyada annenin ölmesi bunun ikinci manası gerçek yaşamınızda, geçmişte yaptığınız büyük hatalar sebebiyle büyük bir vicdan azabı çektiğinizi gösterir. Bunun seviyesi o kadar büyük olmalı ki neredeyse hayatınızı mahvetmiş, alt üst olmuş durumdasınız ve adeta annenizi sizi dünyaya getirdiği için suçluyorsunuz. Elbette bu yanlış ve çarpık bir düşünce tarzı olup, böyle bir şey yoktur. Anneniz sizi dokuz ay karnında taşıyıp, sizin için belki geceler boyu uykusuz kaldı, saçlarını süpürge yaptı, sizin hayırlı bir insan olmanız, dünyaya veya ailesine hayrı dokunacak birisi olmanızı istedi. Bir şeyler yanlış gidiyorsa suçu annede değil, kendinde aramalısın şeklinde yorumlanır.

Rüyada annenin öldüğünü görmek önemli bir rüyadır ve bilinçaltınızdaki gizli düşüncelerinizi yansıtır. Bu rüya sık görülürse hemen durumunuzu gözden geçirmeli, gerekirse profesyonel destek almalısınız.

Rüyada anneyi öldürmek, bu çok çok önemli bir rüyadır, nadir görülür ve görüldüğünde dikkatle incelenmelidir. Rüyada annesini öldürdüğünü görmek, reel hayatta herhangi bir konuda karar alırken, daha sorgulayıcı olmak ve sonradan pişman olacağınız bir şeyi yapmadan önce olayı tüm yönleri ile iyice değerlendirmek gerektiğini belirten uyarıcı ve önemli bir rüyadır.

“Rüyada Annenin Ölmüş Olduğunu Görmek” için 15 yanıt

Rüyada anneyi ölü görmek
Ben dün gece rüyamda annemi ölü olarak gördüm ve çok korktum, hala etkisindeyim, Allah kimseye göstermesin.

Esma merhaba,
Rüyada annenin ölmüş olduğunu görmek hakkında bilgiler sayfanın üst kısmında yer almaktadır ve oradaki açıklamaya ekleyecek bir şey yok. Lütfen incele ve mesajı tespit etmeye çalış.

Bende aynı rüyayı gördüm. Hala da etkisindeyim. Çok kötü bir his. Rüyamda ağlıyordum, boğuluyordum sanki. anlatılmaz bir his. Allah kimseye göstermesin. Amin

Rüyada annesinin öldüğünü görmek
Ben rüyamda annemin öldüğünü gördüm (Allah korusun), çok ağlıyordum ve sürekli kalbim sıkılıyordu ama sabah uyandığımda ise direk annemi gördüm, neye işaret eder?

sevginin söylediği doğru ben aynı rüyayı gördüm ve doğruca annemin yanına gittim ilk önce nefes almıyor gibi geldi (ALLAHU_EKBER) sonra anladım ki yaşıyor tam 2 saat dua ettim ve şuan çok korkuyorum!!

Bende de oldu aynısı, bugün gördüm ve çok korktum, hatta buraya bakınca bir şey anlamadım yorumlara bakayım derken sizlerinde benimle aynı duruma düştüğünüzü gördüm, haydi hayırlısı.

Rüyada annesinin hayatını kaybettiğini görmek
Ben murat,ben hatırladığım kadarıyla bir yolculuğa çıkıyorum ve annemde beni uğurlamaya gelmiş ve yanımdayken bir anda hayatını kaybetti, bende o ara çılgına döndüm, sonrasını hatırlamıyorum, o sabah olmuştu ev arkadaşım okula gitmek için uyandırdı ve akşam uyku tutmadı bir daha görürüm diye uyuyamadım.Bu nasıl yorumlanır?

Rüyanızın anlamını yukarıdaki bilgilerden çıkarmanız gereklidir.

Ruyamda babam ve abim, annemi veya beni oldurmek istedigini soyluyorlar. Annemde “once beni öldürün” diyor babamda “tamam” diyerek annemin yataga yatmasini soyluyor. daha sonra abim anneme bir seyler bagliyor takiyor fakat taktiklari seyin olum nedenine bagli olarak ona uygun bir sey takildigini soyluyor, daha sonra ben anlayarak balkonun kapisini acmasinlar diye tutuyorum cunku annemi oldurmek icin olan malzemeler orada, daha sonra abim kapiyi aciyor ben abime aglayarak yapma allahaskina yapma diyorum, abim hic bir sey demeden guluyor ve babamda ona eslik ederek kahkaha atiyorlar ve annemi bizim evin parkelerini kaldirip onun altina gomuyorlar, sonra bende babama annemin nerede oldugunu soyluyorum babam benimle dalga gecerek gulerek annemin yerini soyluyor ve ogrendigimde hemen annemin ustune yatiyorum ve asiri derecede cok agliyorum.daha sonrada aglayarak uyandim. fakat tek hatirlamadigim sey var annem gomulmeden once canliydi ama daha sonra gomulurken olumu canlimi onu bilmiyorum.
Birde yasim 13 allahaskina bunu yorumlayin lutfen aglayarak yaziyorum bunlari lutfen yorumlayin.

Sevgili Arzu,
Görmüş olduğun rüya senin yaşındaki biri için çok ağır bir rüya ve bu durum senin gerçek hayatında çok bir büyük bir stres, baskı, korku ya da endişe yaşadığını gösterir. Burada sana düşen seni böylesine baskı altına sokan durumu tespit edip, onu çözmektir. İnsanlar çoğu zaman kendilerine endişe veren durumları önemsemezler, “nasıl olsa geçer” derler. Ama kişinin beyni sürekli o konuya takılıdır ve normal yaşamı gizliden olumsuz etkiler, çoğu zaman rüyada ortaya çıkar.
Lütfen bu rüyanı ve verdiğim cevabı anne ve babanla paylaş, onlarla oturup seni endişeye sokan şeyi tespit edip, neler yapacağınızı kararlaştırıp, onu çözün. Sevgilerimle.

axsam yuxumda mamamin olmek uzere oldugnu ve sora olduynu gordum ve agliyarak yuxudan durdum helede tesirindeyem Allah hec kime gosdermesin

Ben ruyamda cocuklarla siqara iciyorduk ve annem olmusdu ve onu sirtlarinda getiriyorlardi ve ben siqarayi atdim alamaya basla lutfen manasini soyleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir