Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Annenin Otobüs Kullandığını Görmek

Rüyada annenin otobüs kullanması neye çıkar?

Merhaba, sitenizde baktım ama rüyamın yorumunu göremedim, o yüzden size yazmak istedim. Ben 24 yașında ve bekarım, mobilya imalatında çalışıyorum. Rüyamı özetlemek gerekirse; annemi bir yolcu otobüsü kullanırken görüyorum ve otobüs yolcularla birlikte uçurumdan așağı yuvalanıyor. Ben o sırada otobüste değilim, tabi uçurumdan așağı inip yaralıların içinde annemi arıyorum ve bulamıyorum, sonrada uyandım zaten.

Sizden ricam ne olur bana cevabini verin çünkü hic bir sitede tam anlamıyla yorumunu bulamadım. Teșekkürler.

Rüyada annenin otobüs kullandığını görmek yorumu

Yavuz merhaba, hakkında yeterli bilgi vermemişsin, ben bu yorumu annenin gerçek hayatta araba kullanmadığını kabul ederek yazıyorum. Bu durumda rüyanın 3 ana teması ortaya çıkmaktadır; annenin araba kullanması, kullandığı aracın otobüs olması ve otobüsün uçurumdan düşmesidir.

Rüyada annenin araç kullanması onun gerçek yaşamında kendi kararlarını kendisinin vermesi, kendinden emin olma, öz güven gibi konularda şaşırtıcı bir şekilde gelişim sağladığını ifade ederken, kullandığın taşıtın otobüs olması ise onun uzun süredir görmediği dost ve yakınlarıyla bir araya gelip özlem gidereceğine delalet etmektedir. Bakınız rüyada araba görmek sayfası.

Annenin kullandığı otobüsün uçurumdan düşmesi ise annenizin gelecekle ilgili bazı kaygıları olduğunu (büyük ihtimalle çocuğu / çocukları hakkında) göstermektedir, bu konuda rüyada uçurum görmek sayfasını okuyunuz. Annenizi aramanız ve onu bulamamanız ise sizin kaçırdığınız bazı fırsat ve kısmetler için pişmanlık yaşadığınızı, onlara yeniden kavuşmak için çaba sarf ettiğini ancak onları bir daha bulamayacağınızı göstermekte, yeni imkan ve kısmetleri kaçırmamak için dikkatli olmak gerektiğini anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir