Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Annenin Telefon Aldığını Görmek

Rüyada annenin telefon aldığını görmek neye işarettir?

Ben dün gerçekten çok yorularak yatmıştım. Bu sabah ise rüyamda; Annem bana istediğim telefonu almış ve onu bana hediye etmişti, gerçekten çok sevindim.  Fakat sonra uyandım ve rüya olduğunu anladım. Ama ardından yine uyandım ve o zaman rüya içinde rüya gördüğümü anladım bunun anlamı nedir ? 20 yaşında bekar, erkeğim.

Rüyada annenin telefon aldığını görmek nasıl yorumlanır?

Erkan selam, gördüğün rüya gerçek hayatında gerçekleşmesini çok istediğin bir dileğinin olduğunu yansıtan iyileştirici bir rüya olabilir veya gerçekten bir mesaj verebilir ki bunu ancak sen tespit edebilirsin.

Rüya içinde görülen rüyalar en değerli rüya grubudur ve genellikle bu rüyalar hemen gerçekleşir. Bu rüya yorumlanabilir değerli bir rüya olarak ele alınırsa annenin sana hediye olarak o çok istediğin cep telefonunu alması hem aşk hayatında hem de iş hayatında şanslı ve mutlu olacağınız bir döneme girdiğinizi temsil edebilir.

“Rüyada Annenin Telefon Aldığını Görmek” için 8 yanıt

Dilan merhaba, gördüğün rüya gerçek hayatında kendini ifade etmekte zorluk çektiğin ya da iletişim kurmakta problem yaşadığın bir dönem yaşamakta olduğunu ifade etmektedir.

ben telefon almak çok istiyorum bu yüzdende rüyamda telefonum olduğunu görüyorum, bu neye işarettir

Telefonumu satıp yenı bır telefon alacaktım sarı renk ama sonra bırsey oldu alamadım sonra ruyamda cıta gordum beslıyordum yardımcı olurmusunuz ?

ben rüyamda bir erkeğin yanında çıplak vaziyette fotoğrafımı çekiyordum telefon samsung galaxy di ön kameradan çekiyodum fakat kendimi görmüyordüm kendimin çıplak olduğunu hissettim bu nedemektir?

Annem rüyamda bana telefon aldığını söyledi ama telefonun kendisini göremedim, o sırada hem arkadaşımın telefonu elindeydi güzel bir telefon hem de şu an kullandığım telefonum vardı ve ben şu an kullandığım telefonu hiç iyi davranmiyordum.

Ben rüyamda annemden bir telefon alıyorum ama telefonun dokunmatık ekranında sıkıntı çıkıyor ve telefonun ana menusü
Okuldaki tahtalarındaki menüye dönüyor ve ben bu telefonu bilgisayara çevirmek istiyorum ve burada rüyamda bitiyor ben şuan 12 yaşımdayım lütfen bunu bana açıklaya bilirmisiniz.

Ruyamda ablama annem yeni cep telfon aldigini gordum o sirada bende istiyorum dedim sonra annem bi markete gitdi ve dolar vardi elinde tl yapmisti sonra banada mi 6 cep telefon aldigini gordum bana bi tek yuzunu gordum sonrada annem evde verirm dedi ve cantasina saldi ve ruyadan uyandim bu ne anlama gelir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir