Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Annenin Yaşlandığını Görmek

Rüyada annenin yaşlandığını görmek ne demektir?

Bundan bir kaç hafta önceydi belki daha fazla da olmuştur yalan olmasın. Rüyamda annemin 25 sene daha yaşayacağı söyleniyordu, bende içimden diyordum ki nedense bu yaşı söylüyorum 85 yaşına kadar demek diyorum. Hayır 63 yaşında diyorlar bir anda. ( bu arada annem 62 yaşında ve ben her çocuk gibi anneme çok düşkünüm sürekli onu kaybetme korkusu yaşıyorum. Sürekli aklımdan, kendi maaşımı kazandığım günleri görsün 86 yaşında babaannem gibi iman diriliğiyle yaşasın derim hayirlisiyla tabii)

Dün gece de rüyamda ne oluyor neden yemin ediyorum hatırlamıyorum ama annemin üstüne yemin ettim, annenin üstüne yemin etme zaten 63 yaşında ölecek dediler. Biliyorum bilinç altı neden çok korkarsan onu çekersin kendine derler ama ister istemez canım çok sıkılıyor sizinle paylaşmak istedim. Allah’a emanet olun. 23, Kadın, Boşanmış, Öğrenci, Korku, endişe.

Rüyada annenin yaşlandığını görmek tabiri

Elif merhaba,

Bu tür rüyalar insanın stresli olduğu zamanlarda gördüğü gruptandır ve sevdiklerini kaybetme korkusunun değişik şekillerde beyin tarafından senaryolaştırılmış halidir ve dikkate alınmamalı tam tersine bu tür rüyalara sebep olan faktörleri sakin kafa ile tespit edip, onlarla mücadele edilmeli, çözülmeli ve huzura kavuşmalıdır.

Rüyada birini olduğundan yaşlı görmek veya birisinin yaşlandığını görmek, rüyada gördüğünüz kişiyle olan yakınlığınız ile açıklanır. Tanıdığı birinin yaşlandığını, yakınının ihtiyarladığını görmek o kişiden alabileceğiniz bir çok bilgi ve tecrübe olduğunu gösterirken, yakınınız olmayan birinin yaşlanmış olduğunu görmeniz çevrenizde kişisel gelişim ve yol göstericilik konusunda ciddi bir gelişim gösteren birinin varlığına işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada anne görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir