Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Annesinin Hamile Kaldığını Görmek

Rüyada annenin hamile kalması neye işaret eder?

Merhabalar, Rüyamda annem hamileymiş. (ama normalde annem şu an hamile kalamaz çünkü rahmi alındı ) Annem hamile olduğunu öğrenince normal karşılıyor, bende seviniyorum “kesin kız olur ” diyorum, “ben onunla ilgilenirim, bakarım” diye geçiriyorum. Daha sonra kız olduğunu öğreniyoruz. O sırada yengemlerin evde annemle anneannem temizlik yapıyor. ben balkona 3 4 tane yorgan atıyorum dışarı,  biri nazar boncuğu desenliydi. Balkona seriyorum havalansın diye. Bir ara bakıyorum yere düşmüş yorganlar annem çok temiz olduğu için görmeden gizliye balkona geri çıkartayım diyorum, anneannemde çakıyor durumu ve annemi oyalıyor, daha sonra bende getiriyorum yorganları yerine geri götürüyorum.

Daha sonra dayımın arabasındayız, annem arkada bende dayımın yanında önde oturuyorum. Annemin sancısı tutuyor fakat tehlikeliymiş sonra öğreniyoruz, arkada bağırıyor ıkınıyor. Dayım hastaneye giriyor bende yanındayım, asistanlardan birini kaldırıyor bilgisayardan annemin bilgilerine falan bakıyor, yanında oturan adam itiraz ediyor ama dayım sinirli onu dinlemiyor. Sonra öğreniyoruz ki doğum gerçekleşmiş zor olmuş ama bebek dünyaya gelmiş fakat başka bir anne ve babaya veriliyor çocuk, dev gibi bir kadın var bebeği kucağına alıyor. Soytarı gibi giyinmiş. Birde benim küçük bir yeğenim var onu seviyordum bir ara rüyamda iyice dillenmiş güzel güzel konuşuyordu.

yaş :22
isim :ezgi
ruh hali; karışık
cinsiyet :bayan

Rüyada annesinin hamile kaldığını görmek yorumu

Ezgi merhaba,

Rüyanda bir çok olay geçmekte ancak rüyanın ana teması gerçekte mümkün olmamasına karşın rüyada annenin hamile olduğunu görmek olup bunun manası anneniz duygu ve düşüncelerini sana anlatamıyor demektir. Anneniz duygularını içine gömmekte ancak onun hayatında yeni gelişmeler, güzel başlangıçlar olacak, evine bolluk ve bereket gelecek demektir.

“Rüyada Annesinin Hamile Kaldığını Görmek” için 3 yanıt

Geçenlerde annemi rüyada hamile olarak gördüm, üstelik bir kız bebek doğurdu. bu rüya ne demek.
Not annem 49 yaşında ve gerçek hayatta böyle bir şey yok. Teşekkürler.

Annem hamile, ben erkek olmasını istiyorum, fakat rüyamda kardeşimin cinsiyetinin kız olduğunu öğrendik bu neye işaret eder? 15, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Sakar merhaba, gördüğün rüya evinizde bolluk, bereket ve mutluluğun bol olacağı bir yaşam evresine girdiğinizi / gireceğinizi temsil etmekte ve bu dönemin tadını çıkarmak gerektiğini anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir