Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Annesinin Öldüğünü Görmek

Rüyada annesinin öldüğünü görmek ne demektir?

Merhaba. dün geceki rüyamı anlatmak istiyorum, ben üniversiteye hazırlanıyorum, yarın üniversite sınavım var, herkes gibi bende stresliyim tabii, belki rüyamla ilgili olabilir diye düşünüyorum bu durumun.

Rüyamda annemin öldüğünü görüyorum, annemin ölümünden sonra evdeki yaşam çok değişiyor, ben sürekli onu özlüyorum tabi ablalarım da aynı şekilde, telefonla annemi aramaya çalışıyorum ağlayarak , öldüğüne inanmıyormuş gibi. Sizce bu sınavım ile ilgili bir mesaj olabilir mi? yorumlarsanız sevinirim. 19 yaşında bekar erkeğim.

Rüyada annesinin öldüğünü görmek neye yorulur?

Öncelikle sınavında başarılar dilerim. Umarım istediğiniz bölümü kazanırsınız. Rüyada annenin öldüğünü görmek, iki ana mesaj verir. Birinci anlamı anneyi suçlama anlamı verir. Annenizin, bebekliğinde veya çocukluğunuzda size yeteri kadar sevgi ve şefkat göstermediğini düşündüğünüzü işaret edebilir. İkinci anlamı yaptığınız hatalardan dolayı büyük bir vicdan azabı çektiğinizi ve annenizi sizi dünyaya getirdiği için suçladığınızı işaret eder.

Bana sorarsanız rüyanız, içinde bulunduğunuz stresli durum karşısında beyninizin gerçekleştirdiği bir senaryodur. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ölü görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Annesinin Öldüğünü Görmek” için 6 yanıt

Rüyamda annemin vefat ettiğini gördüm annem vefat etmişti ve habire ağlıyordum kendimi yükseklerden aşağı bırakıyordum üzülüyordum ve bana destek olacak kımse yoktu ve bunlardan hep kendimi suçlu tutuyordum bunun anlamı nedir ?

arkadaşlar öncelikle selamlar, ben her gün üst üste görüyorum, baya bir psikolojim bozuldu, ben rüya tabirinden araştırdım annenizin ömrü uzuyacak sürekli ALLAHA dua edin, ALLAH hep sizinledir üzülmeyin by

Geçen gün rüyamda annemi ölmüş gördüm annen öldü demişlerdi çok aglamıstım susturamıyolardı ben annemsiz naparım öldürcem kendimi falan diyordum sonra cama çıkmıstık annemin selasını bekliyoduk ben bayılıyordum babam halam herkes sakinleştirmeye çalışıyodu öyle uyanmıstım dün gece tekrar annem ölmüştü yine çok aglıyordum bana açıklamasını yaparmısınız

Annemi rüyamda balkondan atlarken ve orada düşerek öldüğünü gördüm fakat bedeni yerde ruhunu da gördüm

Rüyada annenin önce öldüğünü sonra dirildiğini görmek
Annem ve babam sağ şu an Allah’a şükür.
Rüyamda annem ölüymüş ve bir gün hastaneden “anneniz dirilmiş” diye arıyorlar, apar topar babamla hastaneye gidiyoruz, annem büyük cam küvezde, çıplak, üzerinde beyaz bir çarşaf, biraz halsiz gibi, sadece cevap vermedi bize, üşüyordu sadece o şekilde.
Bayağı bir kişi var. Sonra bize doktor muayenesine girmesini, yaşayıp yaşamayacağı zamanın belli olacağını söylediler ama buna 1700 tl istiyorlar, biz başlıyoruz doktora yalvarmaya ama “yok parasız olmaz” diyor.
Babama baktım, boyu küçücük, benim omuzlarımda neredeyse, sonra “tamam vereceğiz” deyip, doktoru annemin kuvezine girip muayene etmeye ikna ediyoruz. Bende izliyorum dışarıdan. Adamla asistanı hiç bir şey yapmıyor, bakmıyorlar yani kuvezin içindeki havadan bir garip bakıyorlar. uyanıyorum. 34 yaşında evli bayanım.

Rüyanız çok derin ve oldukça ağır bir rüya, dikkat edilirse rüyadaki unsurlar birbiri ile çok alakalı. Bu durum rüyanın verdiği mesajın güçlü ve önemli olduğunu göstermektedir.
Rüyanın ana unsurları; halen yaşamakta olan annenin ölmüş olduğunu görmek, ölünün dirildiğini görmek, hastane görmek, doktor ve onunla geçen konuşmalardır.
Rüyada annenin ölmüş olduğunu görmek iki ana mesaj verir.
Birinci anlamı anneyi suçlama anlamı verir. Annenizin, bebekliğinizde veya çocukluğunuzda size yeteri kadar sevgi ve şefkat göstermediğini düşündüğünüzü işaret edebilir.
İkinci anlamı yaptığınız hatalardan dolayı büyük bir vicdan azabı çektiğinizi ve annenizi sizi dünyaya getirdiği için suçladığınızı işaret eder. Detaylı bilgiyi annenin öldüğünü görmek rüya tabiri sayfasında inceleyiniz.
Rüyada doktor görmek, gerçek yaşamda rekabet, yarış, güncel şartların etkilerini temsil eder. Gerçek yaşamınızda bazı özellikleriniz nedeniyle sizi kıskanan bir insanın olduğuna işaret eder.
Rüyanız aynı zamanda sahip olduğunuz şeylerin değerini iyi bilip ona göre davranmanız gerektiğini temsil edebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir