Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Annesinin Ve Sevgilisinin Öleceğini Görmek

Rüyada annenin ve sevgilinin öleceğini görmek neye çıkar?

Sol yanımda annem ve sağ yanımda sevgilimle bank gibi bir yerde oturuyorduk ve ikisi de ölecek olduklarını söylediler, ben ağlamaya başladım, bir anneme bir sevgilime sarılıyordum ama çok ağladım, oturduğumuz yerin önünde de dere gibi bir şey vardı birinin de bize veda ederek oradan atladığını gördüm, çok üzgündüm, annem veda etmeye çalışırken dua ederek uyandım. Şimdiden çok teşekkür ederim. 21, Kadın, Bekar, Çalışıyor.

Rüyada annesinin ve sevgilisinin öleceğini görmek yorumu

Kübra merhaba,

Rüyada anneyi görmek rüya sahibinin sahip olduğu öz değer ve öz benliğin farkında olduğunu ve annesinden aldığınız yüce değerleri geliştirme yolunda ilerlediğini temsil eder. Rüyada anayı, anneni mutlu, sağlıklı, güler yüzlü görürseniz bu çok hayırlı bir rüya olup, hayatınızda mutlu gelişmelere yorumlanır. Rüyada annesini, anayı, anneyi görmek aynı zamanda kişinin sahip olduğu güçlü insani değerlerin yansımasını temsil eder. Rüyada sevgiliyi görmek rüya sahibinin kendini olduğu gibi kabul ettiğini yani kendisi ile barışık olduğunu, kendisiyle küs olmadığını belirtir. İnsanlar çoğu zaman hep başkalarına özenirler, bunlar şarkıcı, aktör, devlet adamı veya bir sporcu olabilir, işte bu rüya sizin hiç kimseye bir özenti duymayan biri olduğunuzu yani kimseyi taklit etmediğinizi, sizin kendi halinde, kendi kişilik ve karakteri ile mutlu ve tatmin olabilen biri olduğunuzu ifade eder ve kendine değer veren kendi değer yargılarının farkında olan insansınız anlamına gelir.

Rüyanın devamında gelişen olaylar ve özellikle onların öleceğini görmüş olmanız yaşamınızda sizi karamsarlığa sürükleyen bazı durumlar veya olaylar yaşadığınızı ya da çevrenizde fazlasıyla negatif enerji yüklü kişiler olduğunu ve onlardaki bu negatif enerjinin sizi de olumsuz etkilediğini temsil etmektedir.  Rüyada birinin ölümünü veya ne zaman öleceğini görmek konusunda daha detaylı bilgi rüyada öleceğini görmek rüya yorumu sayfasında yer almaktadır.

“Rüyada Annesinin Ve Sevgilisinin Öleceğini Görmek” için 3 yanıt

Şimdi uyandım hemen anlamına bakayım dedim, annemin yarın öleceği haberini almışız, ben çok ağlıyorum “anne sen ölme ben öleyim” falan diyorum ama annem ağlamıyor “hiç üzülmeyin” falan diyordu, çok etkisinde kaldım.

Nigar merhaba, bu tür rüyalar görüldüğünde hemen paniğe kapılmamak gerekir, çünkü bunlar ölümü haber vermez. Ölümüz< sadece Allah bilir. Rüyanız şu anda negatif duygu ve düşüncelerin yoğun olduğu bir ortamda olduğunuzu ve bu durumun sizi de olumsuz etkileyip, karamsarlığa sürüklediğini ifade etmektedir.

Merhaba , rüyamda annem bana 2 hfta sonra öleceğini söylyor,, hayır ölemezsin lütfen diye yalvarıp ağlarken uyandım, çok etkisindeyim hala, yorumlarsanız sevinirim,teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir