Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Anneye Muska Yapıldığını Görmek

Rüyada anneye muska yapıldığını görmek neye işarettir?

Rüyamda anneme muska yapıldığını gördüm. Rüyada görünmeyen birisi anneme muska yapıldığını ve yüzünün eridiğini söylüyor, bu rüyanın ne anlama geldiğini konusunda bize yardımcı olur musunuz? saygılarımla. Murat. 24 yaşında bekar erkeğim.

Rüyada muska yapıldığını görmek nasıl yorumlanır?

Murat merhaba, gördüğünüz rüya, yaşamınızın birileri tarafından fazla miktarda etkilendiğini, ilk bakışta sizin iyiliğinize gibi görünen bu etkinin aslında size zarar verebileceğini simgelemektedir. Bakınız muska rüya tabiri sayfası. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada muska görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Not: bizi tanıttığınız sayfayı kontrol eder misiniz? Sanırım bir hata var.

“Rüyada Anneye Muska Yapıldığını Görmek” için 2 yanıt

ruyamda bir kadının bebek beşiğinin altına muska koyması ve koyduğu anda bebeğin ağlamaya başlaması sonra kadın dondu ve bana baktı o sırada ben korktum ve uyandım uyandığım sırada hareket edemedim konuşamadım ve 1 dakka felen böle kaldım bi anda haraket ettim bunun anlamı ne olabilir yaşım 14, erkek, öğrenci.

Furkan merhaba,
Senin yaşında bir çocuğun muska, bir insanın donduğunu görmek gibi şeylerle uğraşmaması, böyle rüyalar görmemesi gerekir. Senin bilgisayar, teknoloji, gezmek, doğa vb. rüyalar görmen lazım.
Bu tür rüyalar görmen bulunduğun ortamda bu tür saçmalıkların yoğun olarak konuşulduğunu ve senin bu konuşmalardan etkilendiğini gösterir. Eğer ailende muska, büyü, cin, şeytan gibi saçmalıklar yoğun olarak konuşuluyorsa veya sizleri çocukluğunuzda bu gibi şeylerle korkutarak büyüttüler ise hemen büyüklerine söyle hemen bunlara bir son versinler.
Umarım yazdıklarımdan bir anlam çıkarmışsındır. Yani gördüğün şeyler yeni bir mesaj vermiyor. Bilinç altındaki bilgilerin açığa çıkmasıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir