Rüyada Anneye Sarılmak Ve Öpmek

Rüyada anneye sarılmak ve öpmek neye delalet eder?

Merhaba, ben rüyamda uzak bir yerden gelmişim ve annem bana sarılıyor öpüyor. Sonra içeriden ağlayarak bir veya iki yaşlarında erkek çocuğu geliyor, bende onu görünce hıçkıra hıçkıra ağlamaya başlıyorum. Sonra o çocuk bana abla diye sarılıyor. Çok uzun süre sarılarak yüksek sesle ağlıyoruz. Çok etkisinde kaldım. Lütfen açıklar mısınız? rüyada anneye sarılmak, anneyi öpmek, erkek çocuk görmek ve rüyada ağlamak neye çıkar? teşekkürler. yudum yılmaz tarafından  gönderilmiş

Rüyada anneye sarılmak ve öpmek neye yorumlanır?

Merhaba, öncelikle bir şey söylemek istiyorum, neden bizlere yardımcı olmayı düşünmüyorsunuz?kapris yapmak, zorluk çıkarmak hoşunuza mı gidiyor? egonuza hakim olamıyor musunuz? Seçtiğiniz takma isim bunu anlatıyor. Bayan olduğunuzu gösteren bir isim seçmek bu kadar zor mu? Sadece rüya içinde geçen abla kelimesinden bayan olduğunuz anlaşılıyor. Aslında rüyanızı silecektim ama diğer dostlarımızı da bu konuda haberdar etmek için yayınladım.

Rüyada anneyi görmek öz değer ve öz benliğinin farkında olduğunu ve annenizden aldığınız yüce değerleri geliştirme yolunda ilerlediğini temsil eder. Rüyada anayı, anneni mutlu, sağlıklı, güler yüzlü görürseniz bu çok hayırlı bir rüya olup, hayatınızda mutlu gelişmelere yorumlanır.

Rüyada anneye sarılmak, anneye sarıldığını görmek özlem ve hasretin ifadesi olup sizin onu özlediğini ya da onun size çok hasret duyduğunu gösterir. Onu ziyaret edip doya doya sarılmak, onu mutlu etmek ve sonunda sizin de mutlu olacağınıza tabir edilir. Bu rüya alternatif olarak sizin de sevgi, şefkat, aile sıcaklığına özlem duyduğunuzu temsil edebilir.

Rüyada anneyi öpmek, sizin mutlu ve huzurlu bir yaşam dönemine gireceğini gösterir. Bu güzel yaşam evresinde huzur ve mutluluğun tadını çıkarmak, zamanı iyi kullanıp aynı zamanda seni sevenleri de mutlu etmek için bir şeyler yapmak gerektiğini temsil eder. Anneniz uzaktaysa bu rüya belki de onu ziyaret etmek, doya öpmek, onun gönlünü ve dualarını almak gerektiğine işaret edebilir. Bu rüya alternatif olarak sizinde bir gün yaşlanacağını, evlatlarınızı çok özleyeceğini akıldan çıkarmamak gerektiğini anlatan uyarıcı bir rüya olabilir.

Rüyada erkek çocuk görmek, güvenilir dostlara malik bulunduğunuza ve bütün hareketlerinizin herkes tarafından saygı ile karşılandığına işaret eder. Rüyada ağlamak, büyük olasılıkla gerçek hayatta karşılaştığınız olumsuz durumların, duygularınız üzerindeki negatif etkisini gösterir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada anne görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Twitter Facebook Google+

Bunlarda İlginizi Çekebilir

8 Yorum yapılmış

 1. derya dedi ki:

  Rüyamda arkadaşımla ölmüş oluyorum, sonradan yaşadığımız ortaya çıkıyor annem sarılıyor bana sevinçten. 22, Kadın, Bekar, Öğrenci

  • Admin dedi ki:

   Derya merhaba,
   Gördüğün rüya, arkadaşlarınla beraber olumsuz duyguların yoğun olduğu, karamsar ve kendinizi çaresiz hissettiğini bir yaşam evresi geçirdiğini simgelerken, ölmediğinin ortaya çıkması bu dönemin sona erdiğini göstermekte, annenize sarılmanız ise bir daha böyle dönemler yaşamamak için aile bağlarına sıkı sıkı sarılmanız gerektiği işaret etmektedir.

 2. beyza dedi ki:

  Ben okuldayım, annem okula geliyor beni öpüyor, sarılıyoruz giderken yolcu ediyorum bana anahtar veriyor.

  • Admin dedi ki:

   Beyza selam, rüyada anneye sarıldığını ve öptüğünü görmek sayfada anlatılmıştır. Onun size anahtar vermesi ise annenizin, yaşadığınız bir hayal kırıklığının sona ermesine sebep olacak bir şey yapacağına veya kaçan bir kısmeti yeniden yakalamana yardımcı olacağına delalet etmektedir.

 3. beyza dedi ki:

  Rüyada hoşlandığım çocukla şakalaşıp gülüyorduk, bu neye delalet eder?

 4. Nur dedi ki:

  Selamun aleykum, ismim nur gordugum bir ruya beni cok etkiledi yorumlar mısınız. Rüyamda annemin beni reddettiğini görüyorum, ruyamda tabi konusuyorum, dil döküyorum, cok kötü oluyorum ve sonunda bana sarılıyor, ruyam neye isarettir. Tesekkur ederim.

 5. Aslı dedi ki:

  Ben rüyamda tanıdığım birinin anneme sarılarak öptüğünü gördüm ve anlamını merak ettim.

 6. Eda dedi ki:

  Rüyamda annemi gördüm ve kendi evindeyi,evin her yeri yıkık döküktü.her yer pisti.annemi görünce annee dedim ve sonra anneme bir baktım saklanmıştı eğildim baktım annem bana doğru yöneldi öpmeye çalışıyorum zorlanıyorum ama öperkende bu hiç annem kokmuyor diyorum ve ardından annemde bana ben şeytanım demi diyor ve o anda uyandım.yorumlarsanız sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*