Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Anneye Tır Çarptığını Görmek

Rüyada anneye tır çarpması neye işarettir?

Rüyamda annem, ben ve kardeşim gidiyoruz, bakkala girip bir şeyler alıyoruz, çıkarken kuzenime rastlıyoruz, biraz daha yürüyünce kuzenim bir sokaktan gidiyor, kardeşim arkada kalıyor, annemle ben ileride kardeşimin bizim yanımıza gelmesini bekliyoruz.

Kardeşimin arkasından büyük bir tır geliyor, kardeşimi uyarıyorum, tır annemin sırtındaki çantaya çarpıp annemi altına alıyor ama anneme bir şey olmuyor. Tırın altından eğilerek çıkıyor ve annem yeşil tişörtlü birisinin peşinden koşuyor, koşarken şunu söylüyor: “sepetin yarısını aldı şerefsiz” annem adamın arkasından koşmaya başlıyor, bende annem için kardeşimi beni ve annemi orada beklemesini istiyorum, annemin peşinden koşuyorum ama sanki rüzgar benim gitmemi istemiyormuş gibi bacaklarıma vuruyor ve benim anneme yetişmeme engel oluyor. Bu rüyanın manası nedir? Teşekkürler.

Rüyada anneye tır çarptığını görmek nasıl yorumlanır?

Gördüğünüz rüya annenizin kişisel yönden tam bir olgunluğa eriştiğini ve onun hayatında olumlu yönde bazı yenilikler olacağını göstermektedir. Lütfen rüyada tır görmek sayfasını da inceleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir