Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Anneyi Hasta Görmek

Rüyada anneyi hasta görmek ne demektir?

Dün gece rüyamda annemi ziyaret ettim ve ziyaretimde annemin hasta olduğunu gördüm ama yatmıyordu, sadece annem bir hastalığa yakalanmış, ben anneme “bunun bir yolu yok mu? bir tedavisi yok mu?” diye üsteleyerek soruyordum. Gönderen Selçuk, 30 yaşında evli erkek.

Rüyada anneyi hasta görmek tabiri

Selçuk selam, rüyada anneyi ziyaret etmek, onunla konuşmak veya annenin hasta olduğunu görmek konuları rüyada anneyi görmek sayfasında detaylı olarak anlatılmaktadır. Özet bilgi vermek gerekirse; rüyada annesini ziyaret ettiğini görmek reel yaşamda başka insanlar sebebiyle, hiç suçunuz olmadığı halde üzüntü yaşadığınızı, sizi rahatsız eden bir şey ya da biri olduğunu, bunlar karşısında sığınacak bir yer aradığınızı, fakat sabır ve çabayla bunları atlatacağını temsil eder. Rüyada anneyi hasta veya üzüntülü görmek can sıkıcı bir haber almaya işaret eder. Bu haber anneniz hakkında olmayabilir, ancak sanki anneniz hastalanmış şeklinde size bir üzüntü verebilir.

“Rüyada Anneyi Hasta Görmek” için 2 yanıt

Rüyada annesinin hasta olduğunu görmek
Hayırlı günler, ben Saida, evliyim, 36 yaşındayım. Rüyamda annemi gördüm, hasta yatıyor, çok zayiflamiş “anne ne oldu sana” diye sordum “yok bir şey sadece yoruldum” diyor. Allah razı olsun Ruyabul, saygılarımla

Saida merhaba. Anneyi hasta görmek annesinden uzakta yaşayan veya onu uzun süredir görmeyen biri için hasretinin büyüklüğünü gösterirken bu rüya bazen de üzüntülü, can sıkıcı bir haber almaya rivayet edilir. Bu haber anneniz hakkında olmayabilir, ancak sanki anneniz hastalanmış şeklinde size bir üzüntü verebilir. Annenin yaralanması, anneyi yaralı görmek, ise hızlı gelişen ve annenizi çok üzen bir konunun ortaya çıkışını simgeler. Bakınız rüyada anneyi görmek sayfası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir