Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Anneyi Mezara Gömmek

Rüyada anneyi mezara gömmek ne demektir?

Hayırlı ramazanlar, 31 yaşında evli bir bayanım. Bu gece gördüğüm 2 ayrı rüya biraz kafamı kurcaladı. İlk olarak annemle duyduğumuz bir olay üzerine (konuyu hatırlayamıyorum) biz deneyelim deyip bir mezarlığa gidiyoruz, annemi mezara gömüyorum ve ardından da ateşe veriyorum.

İkinci rüyamda da kayın pederim ölüyor ve eşim gömmeye gidiyor. Ben bunları görmüyor sadece duyuyorum. Daha sonra mezarlığa ziyarete gidiyoruz. Beyaz bir örtü örtünce kişinin ağzı, burnu belli olur ya; ayni şekilde kayın pederimin ağız, burun ve göz yerleri belli oluyor. Eşime dönüyorum “bu nasıl olur” der gibi, o da bilmiyorum der gibi omuzlarını silkiyor. O esnada kayın pederim bize mi söylüyor yoksa dediğini hissediyor muyuz bilmiyorum ama “Ben burada çok iyiyim arkadaşlarla oturuyoruz” diyor. Bu arada kayın pederim ve annem hayatta. Şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada anneyi mezara gömmek neye yorulur?

Rüyada birini mezara gömdüğünü, toprağa verdiğini görmek, rüyada gömdüğünüz kişiyle birlikte yorumlanır. Bu değerli bir rüya olup, dikkate alınmalı, gereken önem verilmelidir. Bu rüyanın bize vermek istediğini mesaj, gömülen kişi aranızda kimi düşünce farklılıkları olduğunu veya ona karşı kimi duygularınızda değişme olduğunu gösterir. Örneğin rüyada anneyi mezara gömdüğünü görmek ondan aldığınız kimi değerleri sorgulamaya başladığınızı gösterir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada mezar görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Anneyi Mezara Gömmek” için bir yanıt

Rüyada bir mezara girmek
Rüyamda bir mezara giriyorum, mezarın içinde yatan rahmetlinin yanında dünya malları vardı, altındır, kolyedir vs. Bu rüyam neye delalettir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir