Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Anneyle Konuşmak

Rüyada anneyle konuşmak neye delalettir?

Merhaba. Ben yaklasık 15 gun once annemı kaybettım. Annemın saglıgında bır mıktar parası vardı, “ben olunce hayır işlerıne harcayın” demıstı. Annem oldugunde abım “bu para benım” dedı ve aldı, bızde bırsey demedık. Fakat annem ruyamda bana gelıp “orada su kadar param var (ruyamda tam olarak lımıt belırttı bız lımıtını bılmıyoruz) ben olunce onu kullanın” dedi. Bende “o para abımın parasıymıs, aldı” dedim. Annem “o parasını aldı, çağır bana” dedı.

Abım uyuyordu bende uyandırdım “annemın parasını sen almışın, senı cağırıyor” dedim. Abım “evet annem olunce ben sıze verecektım” dedi, ama sonra annemın yanına gıtmedı. Uyanamamış gibi bir saga bir sola bakınıyordu. Ayrıca utanıyordu

Kimden: Gül
Cinsiyetiniz:bayan
Yaşınız:36
Medeni Durumunuz:evlı
Şu anki ruh haliniz: uzgun
Anahtar kelimeler: ölmüş anneyi rüyada görmek, ölmüş anne ile rüyada konuşmak

Rüyada anneyle konuşmak neye yorulur?

Gül merhaba. Öncelikle rahmetli annenize Yüce Tanrıdan rahmet, sizlere sabır diliyorum. Sevdiklerini kaybeden insanlar, kaybettikleri kişileri sık sık rüyalarında görürler. Hele hele anne kaybı insanı en derinden etkileyeni olduğu için durum daha da farklıdır. Bu rüyalar bir anlam taşımaz, mesaj vermezler. Yaşanılan derin acı ve hasretin yansımasıdır. Zamanla rüyalar seyrekleşir ve anlam kazanmaya başlarlar.

Yukarıda anlattığım nedenle rüyanızın yorumlanmayacağını düşünüyorum. Yine de ilginizi çeker ise rüyada ölmüş anneyi görmek sayfasını inceleyiniz. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ölmüş anneyi görmek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Anneyle Konuşmak” için 2 yanıt

Rüyada ölmüş anneyle konuşmak
Rüyamda vefat eden annemle konuştum ve annem kardeşime çok önem veriyordu, ben kıskandım ona bir şeyler veriyordu ve duvarda bal asmış onları ona sunuyordu ve benim elimdeki telefon hattını alıp kardeşime verdi, beni kızdırıp duruyordu ve ben ağlıyordum kıskançlıktan ve annemi göremedim sonra, ilginize teşekkürler annemin ölüm tarihi 14 3 2011.

Rüyanız gerçek yaşamınızda annenize doyamadığını, ona son kez güle güle demek için son bir fırsat olarak hayalinizi kullandığınızı gösterirken aynı zamanda aile ya da arkadaş çevrenizle daha sıcak, daha yakın ilişkiler kurmak isteğinizi ifade etmekte, Miras, nikah ve Zenginlik konularında güzel gelişmeler yaşayacağınızı simgelemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir