Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Ant İçmek

Rüyada ant içmek ne demek?

Bundan bir sene önce eşimin telefonundan bir kadın mesajı gördüm, çok yıprandım, eşim ona aşık olduğunu söyledi ama kadın evli olduğu için ve ben öğrendiğim için iki taraf korktu ve ayrıldıklarını söylediler ama benim ona olan güvenim hiç kalmadı, eşimi de çok seviyorum ve o gündür bu gündür rüyalarımda hep eşimin beni aldattığını görüyorum, her seferinde rüya ant içiyor, beni aldatmadığını söylüyor.

Bu rüyalar benim psikolojimi altüst etti, eşimden şüphe etmeye duymaya başlıyorum, rüyadan sonra eşimle tartışıyorum hesap soruyorum bana yemin ediyor, hayatından benden bir başkası olmadığına ama ben rüyalardan dolayı ona inanmıyorum, onuda çok seviyorum kaybetmek istemiyorum lütfen bu rüyalar ne anlama geliyor bana açıklayabilir misiniz.

Rüyada ant içmek tabiri

Meliha merhaba. Bunca yaşananlardan sonra bu rüyaları görmeniz elbette çok normal, çünkü kafanızı bir kere takmış durumdasınız. Eşiniz artık sizi aldatmasa bile bu konuyu kafanızdan atmazsanız böyle rüyalar görmeye devam edersiniz. Bu rüyalara son vermezseniz profesyonel destek almanızı tavsiye ederim (elbette doktordan – sakın hacı, hoca, üfürükçü anlaşılmasın)

Rüyada ant içmek önemli bir rüyadır ve kesinlikle dikkate alınmalıdır. Bu rüya gerçek yaşamdaki sorumluklarına, verdiğiniz sözlere bağlılığınızı hatırlatır. Rüyasında ant içtiğini görmek anne, baba, eş veya kardeşinden duyulacak kalbini kıracak sözlere işarettir. Bu rüya aynı zamanda haksız kazanç, haram mal, kolayından para kazanmak isteği ve gayreti içinde olduğunuzu ve bunun sonunda uğrayacağınız zararlara işaret olabilir. Rüyada ant içen birini görmek size verilen ve bir süredir yerine getirilmeyen bir şeyin yakında gerçekleşeceğini simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir