Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Antibiyotik Görmek

Rüyada antibiyotik görmek neye delalet eder?

Rüyamda 2,5 aylık bebeğimin yüzünde iri iri açılmış gözenekler görüyorum. Çocuğum hastaymış, ölecek diye korkuyorum. Ne olduğunu anlamaya çalışırken ağzına sıvı antibiyotik veriyoruz. İlacı verince bebeğin ağzından 2 tane yavru timsah çıkıyor ve kızın yüzündeki lekeler geçiyor. Rüya boyunca bebeğimin ağzına timsahın nasıl girdiğini araştırıyorum, çok korkunçtu, lütfen söyler misiniz ağzına timsah girmesi neye işaret eder?

Rüyada antibiyotik görmek yorumu

Medine selam, gördüğün rüya biraz can sıkıcı olsa da oldukça güçlü ve kendi içinde çok tutarlı bir rüyadır. Bu tür rüyalarda önemli olan rüyanın ne demek istediğini anlamak ve ondan ders çıkarmaktır.

Rüyada antibiyotik görmek rüya sahibinin güncel yaşamında gereksiz yere sağlık konusunda endişe taşıdığını simgeler. Rüyada antibiyotik kullanmak veya antibiyotik almak, antibiyotik içmek bir şeyin veya birisinin sizi korumak için uğraştığını ifade eder.

Rüyada timsah yavrusu görmek rüyayı gören kişinin bazı küçük sorunları kafaya takmaması, biraz daha rahat ve az kaygılı olması gerektiğini işaret eder.

Görüldüğü gibi rüyanın her iki ana unsuru da aynı yönde mesaj vermekte, sizin biraz daha sakin olmanız, bebeğinize en iyi bakımı yapabilmek için daha bilinçli davranmanız gerektiğine işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir