Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada antifriz görmek

Rüyada antifriz neye delalet eder?

antifrizRüyamda siyah uzun bir arabanın içindeyim, arka koltukta oturuyorum. Bir anda terörist birileri geliyor, arabanın önünü tarıyorlar. Bende içeride saklanıyorum beni görmesin diye.

Sonra onların içinden genç bir çocuk arabaya yaklaşıyor ve camdan içeri “arabada antifriz var mı” diye soruyor. Şoför “yok” diyor ve bunun üzerine o genç çocuk elindeki otomatik tüfekle çok yakında arabayı alttan tarıyor, dört tekerinde patladığını arabanın yere çökmesinden anlıyorum, teröristler bize bir şey yapmadan uzaklaşıyorlar, sonra şoförle beraber oradan kaçıyoruz. Bu ne anlama gelir?

Rüyada antifriz görmek yorumu

Selda merhaba,

Görmüş olduğun rüyada siyah arabanın arkasında oturduğunu görmüş olman reel hayatta daha fazla itibar, beğeni kazanmak istediğini ancak bunlar için gerekli çabayı göstermediğini, yapman gerekenleri yerine getirmediğini ve pasif kaldığını ifade etmektedir. Gördüğün teröristler esasında, hayatındaki hayal kırıklıklarının sende şiddet eğilimlerine yol açtığını yani öfkelendirdiğini anlatmaktadır. Teröristlerin antifriz sormaları veya istemeleri çok ilginç, çünkü rüyada antifriz görmek kişinin çevresine karşı davranışları ya da bu davranışların karşısındaki tarafından nasıl algılandığı hakkında bilgi verir ve donma önleyici görülmesi çevrenize karşı duygusal olarak soğuk davrandığınızı ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir