Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Antik Yapı Görmek

Rüyada antik yapı neye işarettir?

Merhaba, Rüyalarımız her zaman hayır olur inşallah. Rüyamda, 10 yaşında oğlum, ben ve çıkaramadığım bir kız çocuğu, oda oğlum yaşlarında bir dağın eteğinde dolaşıyoruz, bir an güzümü dağa çevirdim, orada eski antik yapılardan kalma beyaz bir şekilli parçanın olduğu yerden dumanlar çıkıyor. Çocuklara “burada geçen yıl bir ateş yaktılar, halen sönmemiş devam ediyor”, diye tarif ediyordum ki bir an dağın biraz daha tepesine gözüm takıldı. daha şiddetli bir duman çıkıyordu ve bir anda patladı, üzerimize doğru kaya ve taş parçaları gelmeye başladı.

Oğlum ve ben kaçmaya başladık bir an yanımdaki kızın nereye gittiğini bilmiyorum fakat kaçmanın çözüm olmadığını fark ettim, çünkü taşlar çok yaklaşmıştı ve orada bulunan küçük taş yığınlarını gördüm, bunların bizi tam koruyacağından emin değildim ama umarsızlık içinde tek çözümün bu olduğunu düşünerek oğluma bağırıyordum, “taş yığınlarının altına saklan” diye, o korku ve telaşla uykudan uyandım. Sizden ricam bu rüyama bir yorum getirirseniz çok sevinirim. Saygılarımla. Rüyanın unsurları: dağ, dağda dolaşmak, dağa bakmak, antik yapı, duman, dağ patlaması, taşlar, kayalar.

Rüyada antik yapı görmek tabiri

Rüyanızın ana unsurları dağ, antik yapı ve dağ patlamasıdır. Rüyada dağ görmek genelde hayra yorulur. Dağa tırmanmak, Dağda dolaştığını görmek çok büyük emek vererek, kendi gücüyle hedefledigi seylere ulaşmayı simgeler.

Gördüğünüz antik yapılar, tüm eski nesneler, tarihi eserler gibi gerçek yaşamınızda bir gerileme, geriye gidişi temsil eder ve bunun ne demek olduğunu kendiniz tespit edebilirsiniz.

Dağ patlaması görmek, bir dağın patladığını görmek önemli bir rüyadır ve patlama sonucu gelişen olaylara göre anlam kazanır. Patlama sonucu ölüm, yaralanma olmuyorsa bu gerçek yaşamınızda önemli bir gelişme olacağını ya da içinizdeki büyük sıkıntı veya öfkenin dışa çıkacağını, bir öfke patlaması yaşayacağınızı ve rahatlayacağınızı simgeler. Patlamanın sonucunda hayvan veya insan ölümü olursa bu iyi değildir ve reel hayatınızda yine önemli kimi gelişmeler olacağını, verdiğiniz emeklerin boşa çıkacağını ya da hedeflerinizi değiştirmeniz gerektirecek bir olay yaşayacağınızı simgeler.

Sonuç olarak rüyanız kötü mesaj vermemekte, yaşamınızda kimi yenilikler, gelişmeler olacağını işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir