Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Antika Görmek

Rüyada antika görmek neye işarettir?

Rüyamda normal bir kız arkadaşım “seni çok seviyorum” deyip (arkadaşlık anlamında) yanağımdan öptü ve avucumun içinde madalyon gibi bir şey bıraktı “bu bir antika madalyon, bunu üzerinden hiç çıkarma sana şans getirecek” dedi, yanımdaki arkadaşım da bunu görünce yanağını uzattı “bende isterim, bana yok mu”dedi ama onu öpmedi, lütfen yorumlar mısınız? bu neye çıkar?

Rüyada antika görmek yorumu

Sedat merhaba, kız arkadaşının senin yanağını öpmesi aslında bilinçaltındaki daha fazla sevilmek ya da beğenilmek arzusunun yansımasını göstermektedir. Yine aynı şekilde onun sana hediye vermesi aslında senin şu anda hem aşk hem de iş ya da eğitim yaşamında şanslı bir dönemde olduğunu göstermekte, bunu iyi değerlendirmek gerektiğini ifade etmektedir.

Görmüş olduğun bu rüya kendi içerisinde o kadar tutarlı ki, tüm unsurlar birbirini destekler vaziyette aynı yönü işaret etmekte bu da rüyanın mesajının güçlü olduğunu anlatmaktadır. Keza madalyon da başarı sembolüdür. Arkadaşının verdiği madalyonun antika olması bu başarının sürekli olacağını temsil etmektedir.

Rüyada antika eşya görmek süreklilik sembolüdür ve rüyayı gören kişinin sevdikleriyle birlikte uzun ve mutlu bir yaşam süreceğini ifade eder. Rüyada antik eşya, kıymetli eşya, tarih, tarihi eşya aynı anlamları taşır.

“Rüyada Antika Görmek” için 2 yanıt

Tarihi eser kaçakçısı
Merhaba, 23 yaşındayım nişanlıyım. Rüyamda da nişanlıyım ama tipi falan şu anki nişanlıma benzemiyor. Bana geliyor ayrılmak istediğini söylüyor, başkası varmış hayatında. Hüngür hüngür ağlıyorum. Bana nedenlerini anlatıyor ona hak veriyorum ama ağlıyorum. Ayrılmayı kabul edeceksin diye bir şey imzalamamı istiyor. Kızda yanında yediremiyorum. Sonra bunlar kötü işlere düşüyor, takip ediyorum bir depoya gidiyorlar ve tarihi eser satıyorlar. Bu kızla birlikte hala beni yakalıyorlar öldürecekler falan kurtuluyorum, sonra onların başı belaya giriyor bir bakıyorum ölmüşler ama duyuyorum sadece öldüğünü. Çok etkilendim. Terk edildim ve nişanlım beni sevmiyormuş artık onu öğreniyorum ve başkasıyla. Çok acıklıydı . Cevap verirseniz sevinirim benim için önemli.

Birce merhaba, önce bir bilgi vermek istiyorum. Hemen hemen tüm toplamlarda sözlü veya nişanlı çiftler arasında güven bunalımı sık yaşanmakta ve bu durum rüyalara da yansımaktadır. sakin kafayla bakınca bunun doğal olmasını kabul etmek gerekli zira bu dönemde kişiler birbirini tanıma aşamasındalar ve kafalarında bir çok soru var. Bunu bilip bu rüyayı dikkate almamak gereklidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir