Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Antika Halı Görmek

Rüyada antika halı ne demektir?

Merhaba. 27 yaşında, bekarım, estetisyenim. Hayatımdan memnunum. Rüyamda antika diyebileceğimiz ucu bucağı gözükmeyen çok geniş, küçük küçük çiçek desenleri olan bir halının üzerinde ne olduğunu anlayamadığım 4 – 5 adet cisim gördüm. Hasır sepetlere benziyorlardı. Ya da kuş yuvası gibiydiler.

Elimdeki çakmak ile onları ateşe verdim ve alevlendiler. Duman yoktu sadece alevler gözüküyordu. Daha sonra bir şeylerden şüphelenip halının altına baktım. Ahşap parkelerin altında bir anne kedi ve yavruları vardı. Panikleyip yanmamaları için elimle teker teker ahşaptaki delikten çıkartarak kurtardım. Kedileri normalde de çok severim. Genelde de kendilerini zorla sevdirirken, sürtünürlerken de çok görüyorum. Bir anlamı olabilir mi acaba? Yorumlarsanız çok teşekkür ederim.

Rüyada antika halı görmek tabiri

Dilara selam, rüyanızda gördüğünüz ucu bucağı görünmeyen, büyük antika halı aslında gerçek hayatınızda mal, mülk, servet ya da şan şöhret konularında gerçekleşmesi çok zor büyük hayalleriniz olduğunu gösterirken aynı zamanda bu hedeflerinize bildiğiniz yollarla ulaşma imkanı olmadığını ifade eder. Bu konuda rüyada halı görmek sayfası da ilginizi çekebilir.

Rüyada çakmak ile bu cisimleri yakmanız aslında bir şeyin ya da birinin sizi ateşlemesi ya da hayatınıza hareket getirmesine ihtiyaç duyduğunuzu göstermektedir. Dumansız alev ise birinin yardımcı ya da vesile olması ile içinde olduğunuz durumdan çıkmanıza yardım edeceğini ve tüm karamsarlıkları üzerinizden atıp, huzurlu bir yaşam süreceğini anlatmaktadır. Halının altında çıkan kedi ve yavrular için lütfen rüyada kedi görmek sayfasını inceleyin. Onları kurtarmanız ise zor yaşam şartları altında yorgun ve bitkin düştüğünüzü veya bazı işleri başarmak için kendinizi yeteri kadar güçlü hissetmediğini göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir