Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Antilop Görmek

Rüyada antilop görmek neye çıkar?

Rüyada antilop görmekRüyamda anneannemin yaşadığı ilçeye onları ziyaret için gidiyorum. Uzun süredir görmediğim teyzem, dayım, tüm tanıdıklarım herkes orada. Evde çok kısa süre oturuyor, sonra gitmek evden çıkıyor kapının önünde minibüs bekliyorum. Minibüsü beklerken yolun karşısında zıplayarak koşan bir hayvan fark ediyorum ve daha önce hiç görmediğim için çok şaşırıyorum, yanımdaki birine onun ne olduğunu soruyorum, adam “antilop o” diyor. Şaşırıyorum “burada antilop ne arıyor” diyorum, ilçede yaşayan birinin buraya antilop getirdiğini ve halkın hayvanları çok sevdikleri ve ilçede çoğalmaya başladıklarını söylüyor.

Bu konuşma sırasında bir çok minibüs geçiyor fakat hiç birisi durmuyor, bu sırada küçük dayım yanıma gelip bana bozuk para uzatıyor ve “al lazım olur” diyor. Uzattığı para 50 kuruş, bende “yok istemem, param var” diyor parayı almıyorum. Ama dayım ısrar ediyor be yeniden “benim yanımda yeterli para var, buna gerek yok” diyorum, dayımda “tamam, o zaman sen bilirsin” diyor.

Sonra yine aynı yoldan bir çok araba geçiyor ama eski dönemlerin arabaları. Bunlar eski yıllara ait araçlar fakat gayet yeni görünüyor. Buna çok şaşırıyorum içimden “neden bu eski araçlar var” diyerek düşünüyor ama oldukça beğeniyorum, onları gördüğüm için çok seviniyorum.

Rüyada antilop görmek yorumu

Kübra selam, gönderdiğin rüyada bir çok olay geçiyor ama en önemli unsurlar; minibüs beklemek, antilop görmek ve eski arabalardır. Minibüs beklemen çok ilginç çünkü beklediğin minibüsün gelmemesi sayesinde antilop ve eski arabaları uzun uzun inceliyorsun ki Rüyada minibüs beklediğini görmek esas olarak kişinin zihnindeki bir yolculuk hayalinin gerçeğe dönüşmeye başladığını yakın zamanda bunun gerçekleşeceğine rivayet edilir.

Rüyada antilop görmek yüksek hedeflere ulaşmak için büyük enerji harcamak gerektiğine işaret eder. Maddi anlamda olumlu yönde ani bir gelişmeyi işaret eder. Rüyada bir ölü antilop veya antilobun öldüğünü görmek rüya sahibi için duygusal anlamda bir çöküş, aşk hayatında bir kayıp veya terk edilme yaşayacağını işaret eder.

Rüyanızda gördüğünüz eski fakat güzel arabalar güçlü, kararlı, gelişimini tamamlamış, kendinden emin ve kendini çok iyi tanıyan bir karaktere sahip olduğunuzu simgeler. Antika araba eskiyi unutmadan yeni güzelliklere sahip olduğunuzu, olacağınızı işaret eder. Rüyada klasik oto, klasik araç, klasik otomobil görme açıklamaları da aynı şekildedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir