Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Antiseptik Görmek

Rüyada antiseptik görmek neye delalet eder?

Rüyada antiseptik görmekRüyamda kocam kafamda bit gördüğünü söyledi, bende “saçmalama yahu, olur mu öyle şey” dedim. Sonra eşim saçlarımı karıştırıp bit aramaya başladı ve gerçekten de rüyada saçlarımda bit gördü, bir kaç tanesini öldürdü. Ben telaşlandım ve sinirimden ağlamaya başladım “ben çocuklarıma, komşulara ne derim, insanların yüzüne nasıl bakarım” diye söylenmeye başladım. Eşim “ben gidip bir nöbetçi eczane bulup bit ilacı alıp geleyim” dedi.

Aklıma ecza dolabında uzun zamandır kullanmadığımız, öylece duran antiseptik geldi, kocama “antiseptik kullanalım, bence hepsini temizler” dedim. eşim de “tamam deneyelim” dedi, gidip ilacı getirdim, eşim tüm saçlarımı antiseptik ile yıkadı, arkasından şampuan ile yıkadık, tekrar kontrol ettiğinde “gözün aydın, tüm bitler temizlenmiş” dedi, çocuklar gibi sevindim. Enteresan bir rüyaydı, uykumda çok üzüldüğümü, epey ağladığımı hatırlıyorum, bu sizce neye işarettir? teşekkür ederim. 35, kadın, evli, ev hanımı.

Rüyada antiseptik görmek yorumu

Hatice merhaba, rüyada bitlendiğini görmek rüya sahibinin gerçek hayatında dürüst insanlarla tanışmasına ve bunun sonunda onların vesile olması ile para kazanıp, zenginliğe ulaşmasına delalet olarak yorumlanır. Bakını bit rüya tabiri sayfası.

Rüyada antiseptik görmek iyileştirici güzel gelişmeleri ve temizliği simgeler. Rüyada antiseptik kullanmak olumsuz düşüncelerden uzak durmaya çalıştığınızı ve daha olumlu düşünmeye uğraştığınızı temsil eder.

İpuçları : mikrop kırıcı, mikrop öldürücü

Antiseptik nedir?

Antiseptik (Yunanca: αντί, karşı(tı), ve σηπτικός, çürüten) enfeksiyon, septisemi veya çürümeyi önlemek amacıyla canlı dokuya uygulanan mikrop karşıtı (antimikrobiyal) maddelerdir. Vücuttaki mikroorganizmaları öldüren antibiyotikler ile canlı olmayan nesnelerde bulunan mikroorganizmaları öldürmekte kullanılan dezenfektanlarla karıştırılmamalıdırlar. Bazı antiseptikler gerçekten mikrop öldürücüyken, yani mikropları öldürebilirken (bakteriyosidal), diğerleri bakteriyostatiktir ve sadece mikropların gelişimini önler veya baskılar. Antibakteriyeller sadece bakterilere karşı kullanılabilen antiseptiklerdir. Kaynak : Vikipedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir