Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Antre Görmek

Rüyada antre görmek neye delalet eder?

Rüyada antre görmekEvimizin önünde 10 ay vefat etmiş annemle birlikte antreye girmek üzereyken sürekli orada durduğunu düşündüğüm yaralı bir güvercin görüyor ve seviyoruz. Sonra eve çıkıyoruz. Rahmetli annem ölmemiş gibi ve antreye girince döner dönmez ” aaa.. Allah (C.C) diyor, bende o yöne doğru bakıyorum ve parlayan bembeyaz bir suret gibi bir şey görüyorum rüyam burada bitiyor. Yorumlarsanız çok sevineceğim. Allah şimdiden razı olsun diyor, teşekkür ediyorum. İyi Çalışmalar.

Rüyada evin antresi yorumu

Burhan selam, annen hakkında bilgiyi rüyada ölen anneyi görmek rüya yorumu sayfasında bulabilirsin.

Rüyada yaralı güvercin görmek bir duygudan kaçış, korku tuzağına düşmek, bağımsızlığı kaybetmek, özgürlüğün sınırlanması, kendini ifade etmekte zorluk, cinsel sorunları işaret edebilir.

Rüyada antre görmek veya antrede olmak rüyayı gören kişi için tekrarlayan bir durumu, yinelenen davranışı, bir şeyden kaçmaya çalışmayı veya çaresizliği simgeler. Yaşamınızda tekrarlanan durumların olması, özgürlüğünün kısıtlandığı manasına gelir. Not: antre evin girişi anlamındadır.

“Rüyada Antre Görmek” için 3 yanıt

Sayın admin, rüyamda annem evimizin antresindeydi, tanımadığım bir kadında yanındaydı. Bende odamda kanepede oturuyordum. Kadın bir şeyler demiş olmalı ki annem birden fenalaştı. Kolları yana düştü. Üzerinde siyah boğazı olan bir kazak vardı. Ben birsey yapmadan karsidan baka kaldım. Antredeki komidinin uzerine sırtı gelecek şekilde fenalaşmisti. Tasvirinizi bekliyorum.

Gül merhaba, gördüğünüz rüya annenizin yanlış bildiği ancak bunun doğru olduğuna inandığı bir şeyin tekrar tekrar karşınıza sorunlar çıkardığını ve bunun sizi zor durumlarda bıraktığını anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir