Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada anüs görmek

Rüyada anüs görmek neye çıkar?

Rüyamda bir yerde yıkanıyorum, birileri var ama ben kendimi sakınarak yıkanıyorum ama bir karışıklık oluyor, sürekli ya şampuanı bulamıyorum vs. anüsümü yıkayınca makatımdan pastırma çemeni çıkıyor, uzun uzun elimle çekiyorum bitmiyor vazgeçiyorum ama doluluk hissi olunca tekrar çekiyorum, kopuk kopuk rüya sonrasında yeğenime “inşallah seninde başına gelir” diye ah ediyorum, çektiğim sıkıntıların aynısı çünkü beni anlamıyor, sonra bir erkek bebek görüyorum, şakadan bebeği vuruyorlarmış bir patlayıcıyla vs. ama bebek zarar görmüş, kan falan yok ama biliyorum seviyorum bebeği kokluyorum kokusu yok, hani o güzel bebek kokusu yok içime çekiyorum öyle boş bir koku, yorumlarsanız çok sevinirim, özellikle makattan pastırma çemeni çıkması beni şaşırttı teşekkürler.

Rüyada anüs görmek yorumu

Rüyada yıkandığını görmek rüyayı gören kişi için temizlik, rahatlamak, sıkıntıların bitmesi, sağlıklı olmak anlamına gelir. Ancak yıkanırken bazı aksaklıkların ortaya çıkması aslında sizin rahata erene kadar epey sıkıntı çektiğinizi ya da bir süre daha çekeceğinize işaret etmektedir. Rüyada anüs görmek bastırılmış olumsuz duyguları, suçluluk, utanç duygularını simgeler, kendini biraz kastığını ifade eder. Rüyada başkasının makatını görmek bu rüya gerçek yaşamınızdaki cömertlik ve cimrilik ile ilişkilidir. Dip, dışkılık, göt, kıç, oturak, popo, serç, makat terimleri de aynı anlamı taşır. Makatından çemen çıkması ise  yaşamındaki sıkıntıların devam etmesinin biraz da içine attığın bazı duygulardan kaynaklandığını ve kendi kendine acı verdiğini anlatmaktadır. Çünkü rüyada makattan dışkı dışında başka bir şey çıktığını görmek rüyayı gören kişinin duygularını içe atması, kendini gereksiz yere strese sokması sonucu kendi kendine zarar verdiğine delalet eder.

Rüyada erkek bebek görülmesi aslında çok iyidir ve rüya sahibinin yaşamında güzel gelişmeler yaşanacağını simgeler. Ancak rüyadaki olaylar yine bir sebeple bu güzel gelişmelere kavuşmanıza engel olan bir şeyler olduğunu simgelemektedir.

Değerli okurum, rüyanın her iki unsuru da benzer şekilde güzel şeylere kavuşmanıza mani olan bir şeyler olduğunu işaret etmektedir. Lütfen bir düşünün bu doğru ise bu engeli tespit edip, sosunu çözüp rahata kavuşun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir