Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Apartman Daireleri Görmek

Rüyada apartman daireleri görmek neye işaret eder?

Merhaba. Ben dun gece rüyamda bir apartmani aradigimi gördüm. Yolun sag tarafında uc tane apartman var. Birinin kapisindan iceri giriyorum ileride yukari doğru uzanan merdiyen basamaklarini goruyorum ama sonra aradigimin orasi olmadini anlayip geri cikiyorum. Tekrar bakiniyorum biraz. O sirada bir pencereden ablamin cikip bana seslendigini goruyorum. Guluyor gel burasi diyor. Aslinda daha önce gormus beni ama seslenmemis.

Yukariya ciktigimda annem ablama yengem hepsi orada. Ablamla yengem hazırlanıyor. Bir yere gideceklermis ama bana bir şey soylemiyorlar. Annem benim için o niye gelmiyor diyor. O zaman ablam benim aybasi olduğumu o yuzden gidemiyecegimi soyluyor. Gercekten aybasiymisim rüyamda onlar da altınsehirde denize girmeye gidiyorlarmis ben o yuzden gidemiyormusum.

Orasi pistir oraya mi gideceksiniz diyorum. Ablam da olurmu artık temiz diyor. Ablam ustunu değiştiriyor daha sonra ama iki kez. Ilkinde ne vardı ustunde hatirlamiyorum ama ikincisinde ustunde hafif dekolte siyah, uzun bir elbise var. Bir duvarin ustunde oturuyor. Sanirim pencere kenari ama pencereyi gormuyorum orada ya da bakmiyorum yani orada gördüğüm tek şey ablam. Sanki biraz da cilveli gibi gorunuyor.

Daha sonra başka bir apartman dairesine girdigimi goruyorum. Aslinda ablam cagirdiginda girdigim apartman dairesi bu da olabilir emin degilm ama sonuc olarak iki daireye girdim buna eminim. Ikincisinde kapidan girdigimde karanlık bir oda goruyorum. Az bir ışık var icerde. Sanki aksam ustu karanligi gibi bir karanlık. Evde tadilat yapiyorlar. Babam, halamin oglu, daha başkaları da var. Halamin oglu babam hasta olduğu için yardım ediyormus bize. Elinde büyük tahta bir kapi var. Kenarlarini bıçakla ya da oyle keskin bir seyle torpuluyor. Daha sonra da sevdigim bir arkadaşımla konustugumu goruyorum.

Biz konusurken yanimiza sevmedigim hatta su an konuşmadığım bir bayan geliyor. çok eski uzak bir arkadas. onunla da konusuyorum. hala kusuz aslinda ama sanki aradan çok zaman gecti ne oluçak der gibiyim icimden. O yuzden konusuyorum. O da benimle konusuyor. Sonra onların yanından ayriliyorum. Onlar bir yere gideceklermis. Ben de eve gidecekmisim sanirim.

Arkami donup apartmana doğru yuruyorum. Apartmanin camli kapisinda yüzümun yansimasini goruyorum. Saclarim toplu, gozlerimde siyahli grili makyaj var. Far surmusum ama sanki biraz fazla gibi. Yuzume bakiyorum oyle.

Son olarak bir arkadaşımla otobus duragina yuruyoruz. Aksam vakitleriydi. Tam o sirada otobus geliyor. Biz kosarak yetisiyoruz. Hemen biniyoruz otobuse. Otobus küçük ve neredeyse bütün koltuklar bos. Hani onlu arkali olan koltuklar olur ya onlardan var. Biz ters yönde olana oturuyoruz sanirim. Simdiden teşekkürler iyi gunler.

Rüyada apartman daireleri görmek nasıl yorumlanır?

Rüyanız sanki günlük yaşamınızda kafanızın biraz karışık olabileceğini anlatıyor. Onun dışında tutarlı bir mesaj vermemektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ev görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Apartman Daireleri Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda annemle birlikte arabayla gezdiğimizi gördüm. Arabayı ben sürüyordum. Gezdiğimiz yerler içinde evler olan yemyeşil yerlerdi. Bu gezdiğimiz mahalle tertemiz pırıl pırıl bir yerdi. Sonrada çok güzel apartmanlar gördüm bunun anlamı nedir. 35, Kadın, Bekar, Çalışıyor

Rüyanızdaki tüm unsurlara hayırlara işaret ederken arabayı sizin kullanmanız hayatta ayaklarının üzerinde durmayı başardığınızı, kendi kararlarınızı kendiniz verdiğinizi anlatmakta, gezdiğiniz yerlerin yeşil olması hayırlı gelişmelerin sizi beklediğini göstermekte, mahallenin tertemiz olması komşularınızla güzel dostluklar kuracağınızı, güzel apartmanlar ise eğer varsa bir miras durumunun eklediğiniz yönde güzel sonuçlanacağını temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir