Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada apış arası görmek

Rüyada apış arası görmekRüyada apış arası görmek neye delalet eder?

Rüyamda sevdiğim erkeğin annesi bizim eve annemi ziyarete gelmiş, ben odamda ders çalışıyordum, onlar gelince salona geçip onlara “hoş geldiniz” dedim, sınavım olduğunu bu yüzden ders çalışmam gerektiğini söyledim ve odama dönmek için izin istedim. Ben geri dönüp salondan çıkarken annem bana bir şeyi haber vermek için uzun uzun öksürdü. Ben odama gittim, arkamdan annem de geldi, meğer apış aram ıslanmış onu söyledi, rüyada kulaklarımdan ayak parmaklarıma kadar kızardığımı ve büyük bir utanç duyduğumu hatırlıyorum. Gerçekte sevdiğim çocukla aynı binada oturuyoruz ve annesi bizim çıktığımızı biliyor, bizimkiler bilmiyor. Bu rüyanın manası nedir? 23, kadın, bekar, öğrenciyim inşallah bu sene mezun olacağım.

Rüyada apış arası görmek yorumu

Rüyada apış arası görmek genelde olumsuz mesajlar verir. Eğer rüyanızda bir apış arası gördüyseniz gördüyseniz bu kazancınızın azalacağına, haram mala yönelmeye ve muhtaç duruma düşmeye delalet eder. Bu rüya aynı zamanda hileye başvurup kolay yollardan para kazanmak istediğinizi yada bir yakınınızın hastalık geçirmesine işaret eder.

Rüyada kendi apış arasını görmek kötü bir olaya şahit olmak, kötü bir şeyle karşılaşmayı ifade eder. Bu rüya aynı zamanda kötü ve oldukça sıkıntılı bazı günlerden geçmek anlamı taşır. Rüyayı gören insanın bir işten dolayı fena şekilde canı yanacağını ve bundan sonra daha dikkatli olacağına yorulur.

Rüyada bir kadının apış arasını görmek büyük bir tehlike ile karşı karşıya olduğunuzu, çok dikkatli olmanız gerektiğini işaret eder. Bu rüyayı gören inanın, Allah yolundan çıkmaya ve tehlikeli bazı yollara girmesine ve büyük zararlara uğramasına da işaret edebilir.

Rüyada bir erkeğin apış arasını görmek yakınlarından birinin ölüm haberini almaya işaret eder. Rüyayı gören kişinin çok kötü ve bazı hazırlıksız durumlara karşı her zaman bir alternatif planı olması gerektiğini anlatır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir