Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Abdesthaneye Girmek

Rüyada abdesthaneye girmek neye işaret eder?

Rüyamda Seyda Hz bizim evde abdest almak için abdesthaneye giriyor girerken terliklerini bana veriyordu “bunları abdest aldığımda getir” diyordu, terlikler elimde bekliyordum, seyitler de namaz kılıyorlardı yorumu nedir acaba?

Rüyada abdesthaneye girmek yorumu

Tuğba selam. Rüyada Gavs-ı Sâni Şeyh Seyyid Abdûlbâki Hazretlerini görmek kısaca korunan, iyi bir insan olduğunu aynı zamanda sana yardım etmek isteyen sadık dostların olduğunu, eğer hasta veya zor durumdaysan, yakında hayatının yoluna gireceğini işaret etmektedir.

Rüyada namaz abdesti görmek dertlerinden kurtulmak, istediklerine kavuşmak, borcunu ödemek veya bir kimseye tanıklık etmek ya da korkulardan kurtulmaya işaret eder. Rüyada abdest alma yeri görmek rüya tabiri için lütfen bakınız rüyada abdesthane görmek rüya tabiri sayfasını inceleyin.

“Rüyada Abdesthaneye Girmek” için bir yanıt

2 gün önce bir rüya gordum, rüyamda 4 adet tahta birbirine çakılı bir durumda, tuvalet gibi altında derin bir tas orada büyük tuvaletimi yapıyorum ve karşında da şuanda konuştuğum erkek arkadaşım var, sevgilim değil ama karşısında bir kaba büyük abdestimi yapıyorum sürekli, bitmiyor, korkarak uyandım, bunun anlamı nedir? bana bakmıyor başını çeviriyor “bitmedi mi” diye soruyor tepemde.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir