Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Ara Bulmak

Rüyada ara bulucu ses duymak neye işarettir?

Merhaba, daha önceki rüyalarımda da anlatmışımdır benim nikahım oldu fakat düğünümüz problem çıkınca kaldı fakat daha boşanmadık, 3-4 gündür yattığımda hep diyorum “Allah’ım benim için hayırlıysa bana göster” diye. Geçen gece rüyamda onun ailesiyle benim ailem bir araya gelmiş oturuyorduk, konuşuyorduk, iyi konuşmalar geçti, o sırada artık eşim diyeyim alyansını parmağına takıyordu.

Dün gece de rüyamda birisi “ben elçiyim, sakın boşanma davası açma, o senin için hayırlı, o senin kısmetin” dedi, rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim. 26, Kadın, Bekar, Çalışıyor.

Rüyada ara bulmak yorumu

Sevgi merhaba, seni ve rüyalarını hatırlıyorum ve hep bir araya geleceğiniz yönünde mesajlar veriyorlardı. Çok ilginçtir ki bu rüyalarında aynı yönde anlam taşımakta.

İlk rüyanız net bir şekilde aileler arasında da bir araya gelme düşüncesi olduğunu gösterirken asıl enteresan olan dün gece görmüş olduğun ve kimden geldiğini, nasıl gediğini bilmediğin bu ara bulucu sesin söyledikleridir. Eğer bu konuya kafanı çok fazla takmaktan dolayı zihninin yorgunluğunun yansıması değil ise rüyada duyulan seslere önem verilmelidir.

Rüyada elçi görmek iş hayatınızda başarı, terfi anlamlarını taşır. Rüyada elçi olmak, elçi olduğunu görmek aralarında anlaşmazlık, husumet olan kimi yakınlarınız arasındaki sorunu çözmek için çaba sarf edeceğinizi gösterir. Rüyada elçi ile konuşmak devletle ilgili bir sıkıntınızın yakında çözüleceğini belirtir. Rüyada ara bulmak gerçek yaşamınızda bir kişi sizinle yeniden görüşmeye ihtiyaç duyuyor anlamını taşır. Bakınız barıştırmak yorumu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir