Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada ara vermek

Rüyada bir şeye ara vermek neye çıkar?

Memleketteki evimin salonunda badana yapıyorum, bu sırada salonun köşesinde bir tabut gördüm, badanaya ara verip tabutun yanına gittim, tabut içinde erkek bir ölü vardı, ölü kefenlenmiş hiçbir yeri görünmüyordu ama sanki rüya hissi olarak o kişi şehitmiş gibi hissediyorum. Bunu gördükten sonra bir anda başka rüyaya geçiyorum. Herhangi bir apartman içinde yaşlı bir kadın omuzuma dokunarak usul bir sesle bana “namaz kılmalısın” diyor ve uyanıyorum. Teşekkür ederim.

Rüyada bir ara verdiğini görmek tabiri

Hasan merhaba, rüyada badana yaptığını görmek çok hayırlıdır ve rüyayı görenin işlerinin iyiye gideceğine, hayatta emin adımlarla ilerlemesine alamet eder. Rüyada tabut görülmesi ana rahmini temsil eder, kişinin kendini emniyette hissetme arzusunu anlatırken bunun yanı sıra ölüm korkusunu da gösterir.

Rüyada bir şeye ara verdiğini görmek evli bir insan için rahatlama ihtiyacını gösterir. Bekar birisi hakkında yalnızlık duygularını gidermek için çalıştığını anlatır. Bu rüya çoğu zamanda rüya sahibinin taahhütlerini yerine getirmesi gerektiğini ifade eder. Nişan molası önemli bir konuda bir aceleci tavır içine girmemek veya acele karar vermemek gerektiğini gösterir. Yapılan bir işe ara vermek iş hayatında bir endişeye ve işinizin bir alanında kaygı duyduğunuza delalet eder. Angajman, mola terimleri de benzer manalara işaret eder.

Rüyada birinin kendisine namaz kıl dediğini duymak rüyayı gören kişinin yaşamın manevi yönüne daha fazla önem vermesi, ibadetlerini tam yapması, iç huzura kavuşmak için bir şeyler yapması gerektiğine işaret eden hayırlı ve değerli bir rüyadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir