Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Araba Almak

Rüyada araba almak neye işarettir?

Rüyamda bayram günündeyiz. Nişanlım, annem ve ben ananeme ziyarete gidiyoruz. Ananemle aynı apartmandayız zaten. Kapıyı kilitleyip çıktığımızı hatırlıyorum ama çok fazla yağmur yağıyor. Sonra ananemle birlikte hep birlikte dışarı çıkıp bir kafeye gidiyoruz, orada arkadaşlarımızda var, oturuyoruz. Sonra hep birlikte araba almak için araba bakmaya gideceğiz.

Sigara içmek için bir yerden yukarı çıkılıyor ama çok dar bir yer, herkes çıkıyor( arkadaşlarım, nişanlım) “ben çıkamam” diyorum. Beni boş alandan yukarı çekerek çıkarıyor çalışanlar. Sonra dönüşe geçiyoruz. Geçerken bir apartmanın tepesinden bir trafik polisi “xxx hanım” diyor ve yukarı bakıyorum, nişanlım arabamı sürmeye devam ediyor. (trafik sigortamı yaptırmayı unutmuşum da)

Sonra dönerken apartmanın otoparkında içenleri görüyoruz. Ön taraftaki dükkanın yeni esnafları galerici imiş, arabaya hemen onlardan alırız diyorum. Yukarı çıktığımızda annem ananemi eve bırakıyor biz nişanlımla eve çıkıyoruz. Kapının üstünde hem üstte hem alttan iki tane anahtar bulunuyor.(anlayamadım kapıdan aldığımı düşünüyorum ama hatırlamıyorum, iki ayrı anahtarlıkta bulunan anahtarın kapının üstünde olmasına anlam veremiyorum. “eyvah hırsız girdi” diye içeri giriyoruz. Evde dağınıklık yok, bir kaç parça bulunan altınlar dışında hiçbir yer dağılmamış ve çalınmamış, altınlar çalınmış sadece.

Nişanlım “anneye söylemeyelim” diyor çalındıklarını bende arada kalıyorum. Sonra annem geliyor, üstünü çıkarırken göğüslerini görüyorum, “güneşten çok yanmışım” diyor (bir kaç gün öncesinden bahsederek) nişanlımda göğüslerinin alt kısmını mideye doğru olan bölümünü görüyor.

Yağmur devam ediyor. apartmanın 12. katındayız, bayrak gibi 4 arabayı yan yana asmışlar galericiler. Bu ne diyorum sinirleniyorum, arabalar apartmanın dengesini bozar derken, apartman ön tarafa doğru 45 derecelik açıyla eğiliyor. araçlar eziliyor büzülüyor. Ben böyle saçma sapan iş yapan adamlardan araba almam diyorum. Rüyada uyanıyorum Yorumlamanıza çok ihtiyacım var. Teşekkürler

Kimden: curcuna
Cinsiyetiniz:Kadın
Yaşınız:31
Medeni Durumunuz:Nişanlı-Sözlü
Anahtar kelimeler: “altın”, “araba”, “gögüs”, “anahtar”, “kapı”, “bayram”

Rüyada araba almak nasıl yorumlanır?

Rüyada araba almak, araba satın alma, araba satın aldığını görmek gerçek yaşamınızda iş ve aile çevrenizde aktif bir rol aldığınızı, etrafınızın takdirini kazandığınızı ve geleceğinizin aydınlık olduğunu simgeler. Rüyada otomobil almak, araç almak açıklaması da aynıdır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada araba görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Araba Almak” için 2 yanıt

Rüyada eşinin araba almasına karşı çıkmak
Rüyamda eşimin araba almak istemesine karşı çıkıyorum. Onun yerine evimize eşya alalım diye kızıyorum, hatta kavga ediyorum. Çok etkilendim, gerçek gibiydi, sonra uzaklaşıyorum. Arkamdan akrabası takip ediyordu ve korkula uyandım. Yorumlarsanız sevinirim.

Rüyada turuncu araba aldığını görmek
Rüyamda turuncu renkte araba satın alıyorum ve alır iken güzel bir bayan arabayı almamı tevsiye ediyor ve bayanda arabayı aldıktan sonra benimle geliyor ve sonuçta bir rüya.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir