Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Araba Çaldığını Görmek

Rüyada araba çalmak ve araba kullanmak ne demek?

Merhabalar, ben bir süredir rüyamda araba kullandığımı görüyorum. Sanırım üçüncü kez. Artık bir anlamı olduğunu düşünmeye başladım. Rüyaların ikisinde araba benim değildi, arabayı çalıyorum. Daha sonra geri yerine bırakıyorum. Birinde benimdi ve arabayı müthiş hızlı kullanıyordum.

En son gördüğüm rüyada yine komşumuzun arabasını çalıyorum araba o kadar güzel ki, çok rahat kullanıyorum, trafik kalabalık olsa bile ben ustalıkla biraz hızlı ama oldukça güvenli bir şekilde kullanıyorum arabayı. Sonra tekrar yerine bırakıyorum. Komşumuzun da o sıra bir işi varmış beni çağırıyor, arabanın anahtarını veriyor “gitte şu işi hallet, araba sende kalsın” diyor. Ben çok mutlu oluyorum çünkü araba çok güzeldi. Tekrar araba kullanırken oldukça rahat bir şekilde uyandım. Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim. İçinde bulunduğum ruh hali sinirli. Siteyi facebooktan beğendim. 25, Kadın, Evli, Çalışıyor.

Rüyada araba çalmak görmek tabiri

Değerli arkadaşım, düşüncende tamamen haklısın, gördüğün rüyalar önemli mesajlar vermekte. Rüyalarının an teması rüyada araba kullandığını görmek ikinci olarak araba çalmak bunları aşağıda açıklayacağım.

Rüyada araba kullanmanız, gerçek yaşamınızda ciddi bir kişisel gelişim içinde olduğunu, kendi ayaklarının üzerinde durmayı başardığını, kendine güvenin arttığını ve kendi kararlarını artık kendin vermeye başladığını temsil etmektedir. Arabayı rahat ve güvenli kullanman ve bundan mutlu olman ise bir önceki cümlede geçene konuların seni mutlu ettiğini, bunlardan mutluluk duyduğunu göstermektedir.

Rüyanızın önem sırasına göre ikinci unsuru olan araba çalmanız ( daha doğrusu buna araba çalmak değilde arabayı izinsiz almak diyelim. Çünkü çalmak fiili geri getirmeden mala sahip çıkmak anlamını çağrıştırır. Halbuki siz arabayı izinsiz alıyor, bir süre kullanıyor ve sağlam bir şekilde yerine bırakıyorsunuz) ise gerçek hayatınızda bazı sorunlarla baş etmek için arayışlar içinde olduğunu, bu arayışlar sırasında kanun dışı – ya da yüksek riskli bazı şeyleri aklınızdan geçirmekte olduğunuzu simgelemektedir. Gerçekten böyle bir durum var ise bunu aklınızdan çıkarmanız için bu size bir uyarı olabilir.

“Rüyada Araba Çaldığını Görmek” için 2 yanıt

Bende 3 gündür aynı rüyayı görmekteyim. Bir yerce en çıkıyoruz iki arkadaş alkol almışız. Bir araba görüyorum canını kırıp arabayı çalıyorum ve semte kadar gidiyorum. Daha sonra arabayı bırakıyorum ama arabanin camı sağlam ve anahtarı nasıl oluyorsa ertesi gün cebimde oluyor.Bende aşırı derecede korku olmaya başlıyor anahtardan kurtulmaya çalışıyorum.Daha sonra is yerine gidiyorum. Isim gereği polisler ile aynı ortamda çalışıyorum ama ne bi ihbar ne başka bir şey anahtarı arabayı beraber aldığımız arkadaşıma veriyorum abi dert etme ben anahtarı yok ederim diyor ve benden alıyor.Ben diyorum bak ihbar yok geri yerine bırakalım o sırada uyanıyorum.

Ruyamda farkli cinste yaratiklar şehri işgal etmiş ben de kacmak icin baskisinin kapisinin onundeki arabayi aliyorum ve yavas yavas gidiyorum araba bir turlu hizlanmiyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir