Rüyada Araba Çalınması

Rüyada araba çalınması neyi işaret eder?

Rüyamda dayım arabasını bana kullanmam için veriyor. O gün sanırım kurban bayramı ya da özel bir gün. Ben telaş içinde birilerine bir şeyler veriyorum. (Düğün davetiyem olabilir. ) İşim bitince dayımın arabayı park edip anahtarı bana verdiği yere gidiyorum ama araba yerinde yok bütün sokaklara bakıyorum arabayı bulamayınca dayımı arayıp ona soruyorum. Daha sonra dayımla trafik tescile gidiyoruz. Oradaki işlerimizi bitirip emniyete haber veriyoruz. Dayımın arabası 6 milyarlık arabaymış dayım daha arabanın taksitlerini bile bitirmediğini söylüyor ve benim dayıma 60 milyar ödemem gerekiyormuş.

Rüya unsurları dayının arabası, kurban bayramı, özel bir gün, Düğün davetiyesi, arabayı park etmek, trafik tescil, emniyete haber vermek, araba taksitleri

Rüyada araba çalınması nasıl yorumlanır?

Rüyada araba kullanmak, araba kullandığını görmek bağımsızlık, özgürlük, kendi ayaklarının üzerinde durabilme, kendine güveni simgeler. Rüyanız bu özelliklerin sizde bulunduğunu fakat belirsiz, beklenmeyen tehlikelere karşı daha hazırlıklı, daha dikkatli olmanız gerektiğini ifade etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada araba görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

One Comment

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir