Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Araba Çalınması

Rüyada araba çalınması neyi işaret eder?

Rüyamda dayım arabasını bana kullanmam için veriyor. O gün sanırım kurban bayramı ya da özel bir gün. Ben telaş içinde birilerine bir şeyler veriyorum. (Düğün davetiyem olabilir. ) İşim bitince dayımın arabayı park edip anahtarı bana verdiği yere gidiyorum ama araba yerinde yok bütün sokaklara bakıyorum arabayı bulamayınca dayımı arayıp ona soruyorum. Daha sonra dayımla trafik tescile gidiyoruz. Oradaki işlerimizi bitirip emniyete haber veriyoruz. Dayımın arabası 6 milyarlık arabaymış dayım daha arabanın taksitlerini bile bitirmediğini söylüyor ve benim dayıma 60 milyar ödemem gerekiyormuş.

Rüya unsurları dayının arabası, kurban bayramı, özel bir gün, Düğün davetiyesi, arabayı park etmek, trafik tescil, emniyete haber vermek, araba taksitleri

Rüyada araba çalınması nasıl yorumlanır?

Rüyada araba kullanmak, araba kullandığını görmek bağımsızlık, özgürlük, kendi ayaklarının üzerinde durabilme, kendine güveni simgeler. Rüyanız bu özelliklerin sizde bulunduğunu fakat belirsiz, beklenmeyen tehlikelere karşı daha hazırlıklı, daha dikkatli olmanız gerektiğini ifade etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada araba görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Araba Çalınması” için bir yanıt

Rüyada araba çalınması neye işaret eder
Merhaba, Rüyamda eşimin ailesi ile olan ortak (yeni) arabamızı kullanarak bir işimi halletmeye gidiyordum, gittiğim yerde kalabalık bir otoparka bırakıyordum, döndüğümde arabayı park ettiğim yerde bulamıyordum. Bütün otoparkı talan ettim ancak sonunda çalındığını anlıyorum ve eşime, ailesine ne diyeceğimi düşünerek çok fazla ağladım. Eşim yanıma geldiğinde çok sakin bir şekilde benim ağladığımı görünce ‘ağlama ya giden mal olsun’ diyordu. (bu arada ben 5 aylık hamileyim)
Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim, iyi günler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir