Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Araba Çalmak

Rüyada araba çaldığını görmek neye işarettir?

Rüyada araba çalmak görmekMerhaba, Dün rüyamda araba çalmak konusunda kötü bir rüya gördüm. Rüyamda tanıdığım birinin beyaz spor bir mercedesini çaldım ve araba arıza yaptı, bende yüksek tepeli yerlerden birinin yardımı ile o arabayı iteleyerek yola doğru çıkardım polis geldi ve polise arabayı çalmadığımı arabanın sahibini tanıdığımı söyledim, sonra uyandım, eğer yorum yazarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim hoşça kalın

Rüyada araba çalmak yorumu

İlknur merhaba, gönderdiğiniz rüya gerçek yaşamınızda kimi sorunlarla baş etmek için arayışlar içinde olduğunuzu ancak yanlış yerde aradığınızı simgelemektedir.

Rüyada araba çalmak, araç çaldığını görmek gerçek yaşamınızda kimi sorunlarla baş etmek için arayışlar içinde olduğunuzu, bu arayışlar sırasında kanun dışı kimi şeyleri aklınızdan geçirmekte olduğunuzu simgeler.

Herhangi bir otomobil çalmak, araç çalmak, otomobil çaldığını, araç çaldığını görmekte aynı anlamları taşır

“Rüyada Araba Çalmak” için 2 yanıt

Rüyada çocuğu olduğunu görmek
Ben rüyamda bir çocuğum olduğunu hissettim ve hastahaneye gidebilmek için beyaz bir araba çaldım, yanımda da pek muhabbetim olmayan 2 arkadaşım vardı. Evli ya da nişanlı değilim.
Rüyamın bir anlamı var mıdır? varsa nedir? Teşekkürler.

Rüyamda polis arabasi çaldım, kizlarimda yanimdaydi ama arabayı yolda bıraktık eve gittik, biraz karışık bir ruyaydı anlam veremedim cevap verirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir