Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Araba Camı Görmek

Rüyada araba camı görmek neye işarettir?

Rüyamda ayrıldığım eşim, ben ve çocuğumla beraber orman yolunda arabayla giderken araba çamura batıyor, çamur o kadar derin ki arabanın kapıları açılmıyor ve araba camını açılarak arabadan dışarı çıktım ve birilerinden yardım almak için etrafa bakındım, çevreyi biraz dolaştım. Kimseleri bulamadım, arabaya döndüğümde eşim ve çocuğumu kaybettim, sanırım onlarda camdan çıkmışlardı.

Sonra eşim ve çocuğumu ararken bir köpek çiftliği gibi yere girdim, çoğu yaralı terk edilmiş köpeklerdi, yavru köpeklerde vardı, aralarında gezerken uyandım. Yorumlarsanız çok sevinirim, araba camı ne demek, camdan çıkmak nasıl yorumlanır.

Rüyada araba camı görmek neye yorumlanır?

Rüyada araba camı görmek gerçek yaşamınızdaki olaylara bakış açınızı simgeler. Açık cam, olayları net ve doğru olarak görebildiğinizi, kapalı camlar, olayları net olarak göremediğinizi, renkli araba camı ise gördüğünüz şeyleri anlamakta zorluk çektiğinizi simgeler. Arabanının camlarını açamıyorsanız, hayatınızın gidişatıyla ilgili şüpheleriniz olduğunu ifade eder.

Rüyada araba sileceği görmek duygusal güvenlik ihtiyacı, korunma için bir kalkan oluşturmaya delalet eder. Silecek çalıştırmak, silecek çalıştırdığını görmek duygusal bakımdan kendini güvende hissetmeyi arzuladığınızı gösterir. Sileceğin camı iyi silmemesi sıkıntılara karşı hazırlıksız olmayı ifade eder. Bozuk silecekler, çalışmayan silecek veya sileceğin çalışmadığını görmek kişinin kendi duygularını yüzeye çıkaramadığına delalet eder. Otomobil camı, araç camları görmekte aynı manaları taşır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada araba görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Araba Camı Görmek” için 4 yanıt

Rüyamda arabadayım ve arabanın camından kızımın erkek arkadaşı ve annesini gördüm. Onların evlerinin önündeyim ve kırmızı ile beyaz olan iki horozu koşarken görüyorum. Daha sonra onların karşıdan geldiğini görünce arabadan inip yanlarına yaklaşıyorum. Sonra horozlarını aradığını öğreniyorum. Ve horozları tarif ediyorum gördüğüm onlarınki mi diye.öyleymiş. Gittikleri yönü onlara gösteriyorum. Teşekkürler. Kevser, 49, Evli, Ev hanımı, endişeli.

Kevser merhaba, lütfen ilk önce rüyada araba görmek sayfasını ziyaret edip; arabaya binmek, arabadan inmek veya arabayla bir yere gitmek anlamlarını inceleyin. Rüyada horoz görmek böbürlenmeye ve kendini beğenmişliğe işaret eder. Gördüğünüz rüyadaki diğer gelişmeler ise kızınızın ilişkisi konusunda kimi sıkıntılarınız olduğunu simgelemektedir.

Sattığımız arabamızı rüyamda tekrar bizde olup camları siyah filmli olarak gördüm bu neye işarettir.

Selam bir rüya gördüm üç tane ejder denilen hayvan bir telin arkasında bişey yapmıyorlar ekmek attık birde minibüs camları tamamen kapalı kırmızı filmle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir