Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Araba Çarpması

Rüyada araba çarpması neye işarettir?

İyi akşamlar, çok etkilendiğim bu rüyanın açıklamasını kısa bir sürede yaparsanız sevinirim.

Yolda yürüyorum, derken 1 anne ve küçük çocuğuna bir araba çarparak ölümüne sebep oluyor. Param parça oluyorlar, her yer kan içinde ve o kaza anında aç yırtıcı 2 tane köpek sarıyor. Bıraksak anne ve çocuğunun parçalarını yiyecekler, sonra ambulans geliyor iyice kalabalıklaşınca uzaklaşıyoruz, yanımda da biri var ama hatırlamıyorum onu.

Rüyada araba çarpması yorumu

Rüyada araba çarpması görmek, bir aracın birine çarptığını görmek yaşam stili, hedefler veya inançlarınızın başkalarıyla çakıştığını göstermektedir.

Otomobil çarpması, kendine bir arabanın çarptığını görmek, sarsıcı bir olay yaşamak veya gururun kırılmasına işaret etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada araba görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Araba Çarpması” için 4 yanıt

Rüyamda bir arkaşıma araba çarpıyordu ve arkadaşım arabanın çarpmasıyla havada uçup önüme düşüyordu, bayağı bir mesafe vardı ama aramızda bayağı uçtu havada sonra önüme düştü, baygındı annem yaşıyor mu diye gidip baktı arkadaşım ayıldı ve konuşmaya başladı yorumunuzu bekliyorum

Bana da aynı şey oldu ama cevabını bir türlü bulamadım, bir kerede rüyamda kıyamet olduğunu görmüştüm.

ben ablama araba çarptığını gördüm. ablama koştum ablam konuşuyordu, denge sağlıyamıyordu. bu ne anlama gelir

gece rüyamda siyah arabanın siyah köpeğe 5 defa üzerinden gectigini gördüm köpek ölmüyordu sadece acı cekiyordu bu rüyadan cok etkilendm ne anlama geldgnı söylersenz sevinirim şimdiden tesekür edyorm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir