Kategoriler
Önemli Rüyalar

Rüyada Araba Görmek

Rüyada araba görmek ne demektir?

Rüyada araba görmek güç, statü, canlılık, çekicilik, büyük hayaller, modern yaşam sembolüdür. Rüyada araba görmek tüm dünyada çok yaygındır ve rüyanın analizi görülen otomobilin modeli, rengi, durumu, markası, onu sürüş biçiminiz gibi birçok faktör bir arada değerlendirilerek yapılmalıdır. Batı kültürlerinde ise rüyada araba görmek yaşam hırsını, daha fazla itibara sahip olacağınız yaşamın bir başka aşamasına geçme arzusunu gösterir şeklinde tabir edilir.

Rüyada araba sürmek neye işaret eder?

Rüyada araba kullanmak yaşam felsefeniz konusunda önemli bilgiler verir. Eğer aracı siz kullanıyorsanız bu hayatınızın akışına kendinizin yön verdiğini ifade eder. Aracın eski veya yeni, standart ya da lüks araç olması, seyahatin neşeli veya sıkıcı olması önemli faktörlerdir. Eğer araçta yolcu iseniz hayatta pasif bir rol aldığınızı gösterir. Eğer aracın arka koltuğunda iseniz, kendinizi geri plana çektiğinizi ve başkalarının önünüze geçmesine izin verdiğinizi ifade eder, bu saygı veya güven yetersizliğinden olabilir.

Otomobil sürmek, araba sürmek, arabayı kullandığını, arabayı sürdüğünü görmek aracın sert veya yumuşak gidişine bağlı olarak hırsınızı ve hayatınızı yönlendirme yeteneğinizi gösterir. Yavaş araç kullanmak, arabayı yavaş sürmek yaşamınızda dengeye ve güvenliğe önem veren, oturmuş bir kişiliğe sahip olduğunuzu gösterir. Hızlı araç kullanmak, arabayı çok sert kullanmak veya hızlı araba kullandığını görmek iç dünyanızda halletmeniz gereken kimi sorunlar olduğunu, kendinize güven sorunu yaşadığınızı ifade eder. Rüyada arabayı geri geri kullanmak, arabayla geriye gitmek, geriye gittiğini görmek iyi bir rüya değildir ve gerçek yaşamınızda kimi kayıplar yaşadığınızı simgeler.

Rüyada gece otomobil sürmek içine kapalı bir ruh hali içinde bulunduğunuzu ya da çevrenizle iletişim konusunda kimi sıkıntılar yaşadığınızı temsil eder. Bunun başka bir rüya tabiri de kafanızda sanki birine yük olduğunuz düşüncesi olduğunu gösterir. Daha fazla sorumluluk alarak daha bağımsız olmak ve duygudan kurtulmak istediğinize işaret eder. Geceleyin araba süren birini görürseniz bunun anlamı yaşam tarzı, inançlar ya da hedefler konusunda geçmiş yıllardan kalan değerlerle bugünkü değerleriniz arasında çatışma olabileceğini düşündürür ve kimi konularda ilerleyerek, bir takım konuları aydınlatmak isteğinizi işaret eder.

Rüyada araba park etmek ne manaya gelir?

Rüyada araç park etmek, oto park etmek, araba park ettiğini görmek ne istediğinizi, ne yapmanız gerektiğini bildiğinizi ifade eder. Bunun başka bir yorumu ise enerjinizi gereksiz, sonuçsuz çabalara harcadığınızı, bunun yerine daha yararlı şeylere vakit ayırmak gerektiğine yorulur. Gücünüzü ve yeteneklerinizi başka alanlara yönlendirmeniz gerektiğini veya faydasız işlere çaba harcadığınıza işaret eder. Park edilmiş araba görmek günlük hayatında yaşamınızın bir yönü hakkında bir memnuniyetsizlik ya da mutsuzluk içinde bulunduğunuza, kendi hapsedilmiş, hareketsiz bırakılmış, hareket kabiliyeti kısıtlanmış hissi taşıdığınıza tabir edilir. Eğer gerçekten böyle düşünüyorsanız ne yapmak, nereye gitmek istediğinize karar verin ve yola çıkın mesajı verir. Aracı hatalı park etmek, arabayı park edemediğini görmek bunun sembolü bağımlılık ve size hayatınız üzerindeki kontrol derecesinin bir göstergesidir. Aldığınız bir yaşam kararı için taahhütlerine uymanız zorunluluğu anlamına gelir. Bu aynı zamanda eğlenmek için sevdiklerinizle bir araya gelme ihtiyacınız olduğunu da gösterir. Aracınızı nereye park ettiğini bulamıyorsanız hayatta hedefsiz kaldığınız anlamına gelir. Bu genellikle düşük öz güven ve zayıf benlik saygısı taşıdığınız zamanlarda görülür. Kendini küçük görmenin sorunların çözümüne katkı saplamayacağını işaret eder.

Rüyada araba kullanan birini görmek ne demek?

Rüyanızda otomobil kullanan birini görürseniz ya da birinin araç kullandığını görmek, arabayı süren kişi ile gerçek hayatta olan yakınlığınızı ve ilişkinizi göz önüne alıp, rüyanın verdiği mesaj göre tespit edilir. Tüm bunlardan anlaşılacağı üzere rüyada araba süren birini görmek bağımsızlık ve hayatını kontrol edebilme derecenizi gösterir. Hayatta aktif rol alan, ilerleyen kişileri örnek almanız, onların peşinden gitmeniz gerektiğine yorulur.

Rüyada araba kullanmayı öğrendiğini görmek veya araba kullanmaya çalışmak reel hayattaki kişisel gelişimi işaret eder, kendi ayaklarının üzerinde durmak, kendi kararlarını kendi vermek arzusunu ve bu konudaki gayretlerinizi gösterir. Rüyanızda araç kullanmaya başladığınızı görürseniz bu çabalarınızın yakında sonuç vereceğini işaret eder.

Rüyada sürücü kursu görmek yahut sürücü kursuna gitmek, sürücü kursuna gittiğini görmek toplu hareket ederek grup gücü elde edeceğinizi simgeler. Ehliyet kursu da aynı manayı taşır. Rüyada sürücü kursunda çalışmak, çalıştığını görmek bir grup içinde veya fikir planında liderlik ettiğinizi, edeceğinizi ifade eder. Rüyada birine araba kullanmayı öğretmek, araba sürmeyi öğrettiğini gördüğünüz kişiyle olan yakınlığınıza bağlı olarak açıklanır ve genel olarak o kişiyi etkilemek, kontrol etmek, istediğiniz davranışları yapması için müdahalede bulunduğunuzu simgeler.

Rüyada araba almak veya satmak neyi işaret eder?

Rüyada araba satın almak, araç satın almak, araç satın aldığını görmek çok hayırlı olup, üzerinizdeki işini kaybetme, ilişkisinde başarısız olma, kimlik kaybı (kim olduğunu bilememek, hedefsizlik) gibi bir takım korku ve endişelerden uzaklaştığınızı, gerçek yaşamınızda iş ve aile çevrenizde aktif bir rol aldığınızı, etrafınızın takdirini kazandığınızı ve geleceğinizin aydınlık olduğunu simgeler. Rüyada otomobil almak, araç almak açıklaması da aynıdır.

Rüyanızda arabayı satmanız, oto sattığını görmek gerçek yaşamınızda iş ve aile çevrenizde aktif bir rol almadığınızı, pasif kaldığınızı ve bu nedenle etrafınızın eleştirilerine maruz kaldığınızı, bir gelecek kaygısı içinde olduğunuzu simgeler. Rüyada oto sattığını, araç sattığını, otomobil sattığını görmek açıklaması da aynıdır.

Rüyada otomobil bakmak,  satın almak üzere araba aramak gerçek yaşamınızda daha çok beğenilmek ve saygı görmek arzusu içinde olduğunuzu ve bunu sağlamak için yaşamda daha aktif olmak gerektiğini öğrendiğinizi ve çabalarınıza devam ederseniz bunu başaracağınızı simgeler.

Rüyada arabaya binmek veya inmek açıklaması nedir?

Rüyanızda arabaya biniyorsanız, arabaya bindiğini görmek sahip olduğunuz kimi olumsuz duygu ve düşünlerin etkisinden kurtulup olaylara farklı bir bakışla yaklaştığınızı gösterir aynı zamanda yeni bir iş, yeni bir mevki, kazanç kapısına işaret eder.

Rüyanızda araçtan inerseniz, araçtan inmek, otomobilden inmek, arabadan inmek, arabadan indiğini, otomobilden indiğini, bir araçtan indiğini görmek pişmanlık ve üzüntü simgesidir. Şu anda gerçek yaşamınızda hoş bir dönem geçirmekle birlikte yinede huzursuz ve tedirgin olduğunuzu, kimi şeylerin pişmanlığını veya üzüntüsünü tam olarak üstünüzden atamadığını gösterir.

Rüyanızda arabadan atlarsanız, otomobilden atladığını, bir araçtan atladığını, arabadan atladığını görmek işlerinizin yolunda gitmesi ve iş hayatında başarılı olup terfi etmek anlamına gelir. Bu rüya sizin hırsınızı kontrol altında tutarsanız yaşamınızda çok başarılı olacağınızı da simgeleyebilir.
Arabanın peşinden koşmak Bir araç arkasından koşmak, bir otomobilin peşinden koştuğunu görmek, gerçek yaşamınızda sizden kaynaklanan bir sebeple bir kayıp yaşadığınızı ve bu kaybı geri almak için çabaladığını simgeler. Bu kayıp işten kovulmak, işsiz kalmakta olabilir.

Rüyada uçan araba görmek neye işaret eder?

Rüyada uçan araba görmek, bir arabanın uçtuğunu görmek değerli bir rüya olup, özellikle hayatın maddi tarafında genelikle de çalışma yaşamı veya sosyal ilişkilerde sıkıntılı dönemin bitişini veya yolunda gitmeyen şeylerin düzelmeye başladığını, hayata daha olumlu bakıp geleceğini ilgilendiren kimi konularda olumlu adımlar atacağını, hedeflerine giden yolda yeniden güçlü bir şekilde ilerlemeye başlayacağını gösterir. Özellikle bu uçan araba size ait ise o zaman rüyanın anlamı daha da güçlü bir şekilde mesaj verir, bu gelişmelerin çok yakında olacağını gösterir.

Rüyada bozuk araba görmek, araba tamir etmek ne demek?

Rüyada arızalı araba görmek, görülen arızalı arabanın kime ait olduğuyla açıklanır. Rüyada arabasının çalışmadığını görmek, hedeflerinize giden yolda kullandığınız yöntem ya da düşünme tarzınızda değiştirmeniz gereken bir şeyler olduğunu gösterir. Rüyada arabanın bozulması aynı zamanda hatalı bir yol izlediğinizi ya da bir şeylerin ters gittiğini de işaret edebilir. Rüyada bir başkasının arabasının bozulduğunu görmek, çevrenizde hatalı işler yapan ya da bir durum veya konu hakkında yanlış düşünen birisi olduğunu ifade eder.

Rüyada arabanın su kaynattığını görmek nefes almak için durmanız gerektiği konusunda uyarır. Rüyada aracınız su kaynatırsa bu gerçek yaşamınızda çok fazla enerji harcadığınıza ve hayatın akışını yavaşlatmak gerektiğine işaret eder.

Rüyada araba tamir etmek, otomobil tamiri, araç tamir ettiğini görmek, gerçek yaşamınızda gözden geçirmeniz, düzeltmeniz gereken kimi sorunlar olduğunu simgeler. Oto tamiri, araç tamiri, otomobil tamiri rüya açıklaması da aynıdır.

Rüyada kaza yapmış araba görmek, kazalı araç, hasarlı bir araba, kazalı otomobil, hasarlı otomobil görmek, hayatın tadını çıkarmak için neler yapmanız gerektiği konusunda endişeleriniz olduğunu simgeler.

Rüyada sakat arabası görmek neye delalet eder?

Rüyada gördüğünüz sakat arabası gerçek yaşamınızda sahip olduğunuz şeylerin kıymetini bilmeniz ve ona göre davranıp, şükretmeyi ihmal etmemeniz gerektiğine yorumlanır. Bir sakat arabası kullanıyorsanız ya da özürlü arabasına biniyorsanız bu gerçek hayatınızda her zaman için her türlü gelişmeye karşı hazırlıklı olmak gereğine, yarının ne getireceğinin belli olmadığına tabir edilir. Özürlü arabasında birini görmek iletişim sorunlarını simgeler. Kendini yeterince anlatamadığınız kimi durumlar yüzünden karşınızdaki tarafından yanlış algılandığınızı gösterir.

Rüyada hurda araba görmek ne manaya gelir?

Rüyada otomobil hurdası, araç enkazı, hurda araba görmek uyanık hayatınızda güç, statü, canlılık, çekicilik, büyük hayaller veya modern yaşam beklentilerinde bir hayal kırıklığı içinde olduğunuzu temsil eder. Rüyada araba iskeleti görmek ise eski duyguları ve anıları temsil eder. Onlar, geçmişte kullandığınız, işinize yarayan, size fayda sağlayan ancak bugün unutmuş olduğunuz şeyleri ifade eder.

Rüyada araba camı görmek neyi gösterir?
Otomobil camı gerçek yaşamınızdaki olaylara bakış açınızı simgeler. Açık cam, olayları net ve doğru olarak gördüğünüzü, kapalı camlar, olayları net olarak göremediğinizi, renkli cam ise gördüğünüz şeyleri anlamakta zorluk çektiğinizi simgeler. Arabanının camlarını açamıyorsanız, hayatınızın gidişatıyla ilgili şüpheleriniz olduğunu ifade eder. Otomobil camı, araç camları görmekte aynı manaları taşır.

Rüyada trafik kazası görmek neye delalet eder?

Rüyada trafik kazası görmek,  araba kazası, otomobil kazası, araç kazası görmek  günlük yaşamda olduğunun tersine, sanıldığı kadar ürkütücü değildir.  Kazada kan görmemek, kan çıkmaması  şartıyla rüyada trafik kazası görülmesi iyiye yorumlanır, hayatınızda olumlu yönde yenilikler olacak demektir. Alternatif olarak bir konuda aşırı odaklandığını, o konuya gereğinden çok fazla enerji harcadığını, hata yapmamak için bir nefes almak, bir durum değerlendirmesi yapmanın şart olduğunu simgeler.

Rüyanızda trafik kazası geçirirseniz, kaza geçirmek, kaza yapmak, rüyada araba kazası geçirdiğini görmek gören kişinin yaşamının değişeceğine, yeni bir iş, yeni bir mevki veya yeni bir çevrede yaşamaya başlayacağına işarettir. Aynı zamanda bunun açıklaması hayattan zevk almak farklı şeyler deneyeceğinize elbette bunun kimi riskleri olacağına işaret edebilir. Hayatınızın üzerinde kontrol düzeyini yeniden gözden geçirmenizi önerir. Trafik kazası yaptığını ancak yaralanmadığını görürseniz bunun manası gören kişi olgunlaşır ve kendi hayatı hakkında daha iyi kararlar verir demektir. Trafik kazası geçirip yaralandığını görmek ummadığınız bir dosttan zarar göreceğinize işarettir. Kaza yapan birini görmek, birinin kaza yaptığını ya da birisine araba çarptığını görmek, kaza geçireni tanıyorsanız ondan tanımıyorsanız bir arkadaşınız ya da dostunuzun iyi haberleri alacağınızı müjdeler. Araba devrilmesi, aracın takla atması, bir otomobilin devrildiğini görmeniz, kimi önemli olayların hedeflerine ulaşmada engel olduğunu ima eder. Bu olayların sizi hayatınızı yoluna koymak için beklemeye mecbur bıraktığını veya öyle düşünmekte olduğunuzu temsil eder.

Rüyada trafik kazasında ölmek anlamı ne demektir?
Trafik kazasında ölmek, kazada öldüğünü görmek, yaşamınızda olumsuz duygu ve düşüncelerin yoğun olduğu bir evre içinde olduğunuzu, her şeyin daha da kötüye gideceğini düşündüğünüzü simgelerken, bu düşüncelerden bir an kurtulmanız gerektiğini simgeler. Trafik kazasında birinin öldüğünü görmek veya kazada ölen birini görmek, aşırı trafik, gürültü ve benzeri kötü çevre şartları sebebiyle negatif enerji yüklü bir grup içinde olduğunuzu, bu topluluktaki olumsuz duygu yoğunluğunun sizi de olumsuz etkilediğini, adeta hayatta zevk alamaz bir duruma geldiğinizi işaret eder. Araba çarpması görmek, bir aracın birine çarptığını görmek yaşam stili, hedefler veya inançlarınızın başkalarıyla çakıştığını göstermektedir. otomobil çarpması, kendine bir arabanın çarptığını görmek, sarsıcı bir olay yaşamak veya gururun kırılmasına işaret etmektedir. Arabanın altında kalmak, aracın altında kaldığını, bir otomobilin altında kaldığını görmek, yaşam tarzınız, inançlarınız ya da hedefleriniz hakkında bir şeyin bir başkasınınki ile çatışma içinde olabileceğini gösterir.

Araba hırsızlığı neye tabir edilir?
Rüyada araç hırsızlığı, arabanın çalınması, oto hırsızlığı, otomobil çalınması, arabanızın çalındığını görmek kimliğinizden sıyrılacağını gösterir. Bu işinizi kaybetme, ilişkinizin sonlanması gibi kişiliğinize ve kim olduğunuza etki eden bir olay şeklinde olabilir. Rüyada araba çalmak, araç çaldığını görmek, gerçek yaşamınızda kimi sorunlarla baş etmek için arayışlar içinde olduğunuzu, bu arayışlar sırasında kanun dışı kimi şeyleri aklınızdan geçirmekte olduğunuzu simgeler. Herhangi bir otomobil çalmak, araç çalmak, otomobil çaldığını, araç çaldığını görmekte aynı anlamları taşır.

Rüyada araba çeşitlerine göre yorumlar?

Rüyada yeni araba görmek ne demektir?
Yeni otomobil görmeniz veya almak, satmak veya kullanmak yaşamınızda hedeflerinize ulaşmak için yeni fırsatlar ortaya çıktığını, çıkacağını bu hedeflere ulaştığınızda kendinizi çok iyi, yenilenmiş hissedeceğinizi işaret eder. Sıfır araba, sıfır otomobil, yeni araç, yeni otomobil, yeni oto görmek rüya tabirleri de aynıdır.

Rüyada eski araba görmek neye delalettir?
Eski araç görülmesi, almak, satmak veya kullanmak gerçek hayatınızda size sunulan, önünüze çıkan fırsatların farkında olmadığınızı ve bu fırsatları kaçırdığınızı ifade eder. Rüyada eski oto, eski araç, eski otomobil görmenin anlamları da aynıdır.

Rüyada klasik araba görmek neye işarettir?
Rüyanızda klasik otomobil, almak, satmak veya kullanmak güçlü, kararlı, gelişimini tamamlamış, kendinden emin ve kendini çok iyi tanıyan bir karaktere sahip olduğunuzu simgeler. Antika arabalar eskiyi unutmadan yeni güzelliklere sahip olduğunuzu, olacağınızı işaret eder. Rüyada klasik oto, klasik araç, klasik otomobil görme açıklamaları da aynı şekildedir.

Rüyada spor araba görmek ne anlam taşır?
Spor otomobil, almak, satmak veya kullanmak boş hayallerin peşinde koşarak boşuna vakit kaybettiğinizi simgeler. Unutmayın hayat çok kısa. Rüyada spor oto, spor araç, spor otomobil görmek rüya anlamları da aynıdır.

Rüyada lüks araba görmek nasıl yorumlanır?
Lüks otomobil görmeniz kendinize hatalı hedefler çizdiğini, bir süre sonra bu hatayı fark edip, geçen zamana yanacak, pişman olacaksınız anlamını taşır. Lüks otomobil kullanmak, kullandığını görmek, kariyer ve öz saygı konusunda kimi endişeler taşıdığınızı simgelerken, daha aktif olmak ve daha fazla çalışmakla bunları aşacağınızı temsil eder. Lüks araç almak, aldığını görmek, gerçek yaşamınızda kimi şeyleri ispatlamak, kendini göstermek konularında kimi kaygılar taşıdığınızı temsil eder. Lüks araba bakmak, incelemek, çevreniz tarafından daha fazla beğenilme, takdir edilme özlemi içinde olduğunuzun simgesidir.

Rüyada 4 çeker otomobil görmek açıklaması nedir?
Rüyada 4×4 araba, jip, suv araç, jeep görme, Jip görmek, almak, satmak veya kullanmak günlük yaşamınızda kimi endişeler, korkular içinde olduğunuzu simgeler.

Renklerine göre arabaların yorumu

Rüyada beyaz araba görmek neye işaret eder?
Beyaz araç görmeniz huzur gereksinimi çektiğinizi ve aradığınız huzura kavuşmak için yapmanız gereken kimi şeyler olduğunu simgeler. Rüyada beyaz arabayı kullanmak, beyaz araç kullandığını görmek, duygusal patlamaları dizginlemek için gereksinim duyduğunuz sükuna eriştiğini, duygularınızı kontrol etmeyi öğrendiğinizi simgeler. Beyaz otomobil almak, rüyasında beyaz araç aldığını görmek, özel dünyanızda mutlu olduğunuzu, arzuladığınız mutluluğu bulduğunuzu ve kaybetmemek için çaba sarf ettiğinizi simgeler. Beyaz araba satmak, sattığını görmek özel bir yönünüzü, bir özelliğinizi ya da yeteneğinizi korumak ve başkalarından gizlemek için kimi şeylerden fedakarlık ettiğinizi işaret eder. Beyaz oto, beyaz araç, beyaz otomobil rüya tabirleri aynıdır.

Rüyada siyah araba görmek neye yorulur?
Rüyada siyah görülmesi etrafınız tarafından daha fazla beğenilmek, daha çok saygı görme ihtiyacınızı işaret eder. Rüyada siyah renkli otomobil sürmek, almak, satmak veya kullanmak, hayal ettiğiniz saygınlığa, beğenilmeye, prestije erişmek için daha yapmanız gereken pek çok şey olduğunu simgeler. Siyah oto, siyah araç, siyah otomobil rüya yorumları aynı şekildedir.

Rüyada yeşil araba görmek neyi gösterir?
Yeşil renkte otomobil görmüş olmanız insanın manevi yönünde iyileşme temsil eder. Yeşil renkli araç, yeşil oto, yeşil otomobil görmek, almak veya kullanmak manevi bakımdan tam doygunluk, iç huzuru arayışınızı simgeler. Unutmayın bunu sağlamak sizin elinizde. Yeşil araba satmak iç dünyanızda kimi ret duyguları taşıdığınızı ifade eder.

Rüyada kırmızı araba görmek neyi anlatır?
Kırmızı renkli oto gerçek yaşamdaki heyecanlı ruh halini simgeler. Kırmızı araba sürmek, kırmızı oto, kırmızı araç, kırmızı otomobil görmek, almak, satmak veya kullanmak tehlikeyi seven, maceraperest bir karaktere sahip olduğunuzu simgeler. Kaza yapmış kırmızı araç görmek macera huyunuz yüzünden başınıza bir dert açılabileceğini simgeleyebilir.

Rüyada gri araba görmek neye yorumlanır?
Gri renkte otomobil görmek, almak, satmak veya kullanmak gerçek yaşamınızda hedefleriniz, hayalleriniz konusunda ne istediğinizi, ne yapmak veya nereye gitmek istediğinizi bilmediğinizi simgeler

Rüyada mavi araba görmek neyi temsil eder?
Mavi oto görmüş olmanız, almak, satmak veya kullanmak geniş bir hayal dünyasına sahip olduğunuzu ancak hayallerinizi gerçekleştiremediğiniz zaman kırıldığınızı, hemen pes ettiğinizi simgeler.

Rüyada sarı araba görmek neye yorulur?
Rüyada sarı araba makbul değildir, hayallerinize giden yolda bir aksaklık ya da gecikme gösterebilir veya çevreniz tarafından arzu ettiğiniz derecede beğenilmediğini düşündüğünü ancak bunun hatalı bir düşünce tarzı olduğunu simgeler.

Rüyada araba lastiği görmek manası nedir?
Rüyanızda araba lastiği görürseniz bu sağlık ve iş yaşamının tehlikede olduğu durumları ifade eder. Aynı zamanda, kimi yanlış ya da kötü sözler sarf etmeye işarettir. Patlak araba lastiği, patlamış araç lastiği görmek, kötü haber anlamına gelir. Hayırlı bir rüya olmadığına tabir edilir. Araba lastiği değiştirmek, araba lastiği değiştirdiğini görmek mücadele ve elinizdekine sahip çıkmak gerektiğine yorumlanır.

Rüyada bebek arabası görmek nasıl tabir edilir?
Rüyada bebek arabası görmek ya da çocuk arabası görmek,  evlenip bir yuva kurmak istediğinizi veya evliyseniz bir bebek sahibi olmak istediğinizi gösterir. Burada önemli olan arabasını boş veya dolu olmasıdır. Boş bebek arabası görüyorsanız bu reel hayatınızda bir üzüntüye ve başarısızlığa yorumlanır, aynı zamanda bu rüya kendinize gereken ilgi ve alakayı tam anlamıyla yerine getirin diye yorumlanabilir. Dolu çocuk arabası görürseniz bekarlar için mutlu bir yuva kurma özlemini evliler için çocuk (kimi durumlarda torun) sahibi olma arzusunu simgeler.

Rüyada at arabası görmek neyi ifade eder?
At arabaları, atlı araba, atların çektiği araba görmek, düşünme şeklinizin ve fikirlerinizin çağın gerisinde kaldığını gösterir. At arabası ayrıca gücü ve statüyü de ifade etmektedir. Rüyada tertemiz, süslü at arabası görmek Birçok yeri ziyaret edeceksiniz manası taşır. At arabasına binmek, atlı arabaya bindiğini görmek, geçici bir hastalığa yakalanacağınız anlamını taşır. Yüklü araba, Arabayı yüklü görmek, yapacağınız işlerle ilgili büyük bir cesaret duyacağınıza işarettir. Dolmuşa binmek, dolmuşa bindiğini görmek, işle ilgili seyahate çıkacağınıza işaret eder.

“Rüyada Araba Görmek” için 13 yanıt

Rüyada arabaların arasında kaldığını görmek
Rüyamda hızlı giden arabaların arasında kalıyorum kaçmaya çalışıyorum. Anlamı ne olabilir acaba?

Yazdığınız rüya reel hayatta bir terslik, yolunda gitmeyen bir şey, ya da iş hayatında bir aksaklık konusunda ikaz vermektedir.

Rüyada ters oturarak araba kullanmak
Rüyamda teyzem arabayı ters oturup kullanıyordu, anlamı nedir acaba?

Melike, gördüğün rüya teyzenin hayatında bazı şeylerin ters gittiğini ya da senin öyle zannettiğini göstermektedir.

Selam..ben arabami park ettiyim yerde gelip goruyorum ki arabam ezilmis, orada olan tanidiklar arabanin kasten tasla ezildigini soyluyorlar..ne anlama geliyor bu?

Hayırlara vesile olsun inşallah,rüyamda eşim ve ben bir evin penceresinin önünde yeşil spor ve küçük bir araba görüyoruz,eşim bu arabaya binip tekrar “çok Pahalı bunu alamam ödeyemem “diyor ve arabadan iniyor ve birlikte arabaya bakarak yürüyüp arabadan uzaklaşıyoruz,bende eşimin almama kararına hiç bişey demiyorum…gerçek hayatta eşim ile problemimiz var bizden ayrı yaşıyor ve henüz boşanmadım ,,,,şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederim

Bir arkadaşım beni rüyasında üstü açık arabaya bindiğimi ve gittiğimi görmüş bu ne anlama gelir

Arabadan atlamak
Benim rüyamda arabayla çarşıya gezmeye gidecektik, arabada komşumuz ve başka bir tanıdığımızın kızı vardı. Arabayı komşumuz kullanıyordu. Yolda giderken birden gaza bastı ve araba bir bahçeye girdi. Orada ağaçların arasında savrulmaya başladı, ben kendim arabadan atladım, hiçbir yerimde yara yada kan yoktu. Araba biraz daha savrulduktan sonra diğerleri arabadan atladı. Araba daha sonra bir evin duvarına çarptı ve orada kaldı.

Rüyamda cok biri cok hızlı araba kullaniyordu ve bende arabanin icindeydim, bir ara araba ile uçtuk. Acaba neye isarettir.

Ruyamda arabanin on farlarini. On panjurun yok oldugunu fark ettim, yolculuk yaptiktan sonra yikama yerine geldigimde fark ettim, sizce bu ruya neye delalet eder?

10yaşındaki oğlan çocuğu rüyasında babasının arabasını annesi gizlice alıp kaza yapıyo çok sinirlenen baba anneyi boşuyo anne kendisini uçurumdan atıyo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir