Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Araba İle Havada Uçtuğunu Görmek

Rüyada araba ile havada uçmak ne demek?

Vefat etmiş annem için geçen hafta hatim okuyup bir toplumda yedirip içirerek ruhuna bağışladım, annemi kaybedeli 15 yıl oldu ve ben onu rüyalarımda hiç göremiyorum, 15 yaşında idim onu kaybettiğimde, 30 yaş kadını oldum hala onu çok özlüyorum, bazen erken bırakıp gittiği için hayatta yalnız bıraktığı için ona çok sitem ediyorum ama yinede duasız bırakmamaya çalışıyorum,

Hatim duasından 2 gün sonra tam ne gördüğümü hatırlamıyorum, gün içerisinde biri benden bir şey istedi diye aklıma geldi, neydi neydi derken rüyada o an gözümde belirdi, tam seçemiyorum da annemdi sanırım, benden yazlık ayakkabı istedi. Aklıma yetimler için yetim giydirme yardımı yapılıyordu oraya belli bir miktar vereyim geçti.

Bir kaç gün sonra evimde misafirlerim vardı, annemin adı geçti duasından bahsedildi, güzel oldu falan ben orada gördüğüm o anı söyledim arkadaşlara, onlarda “o yetim giydirmeden bahsetti, böyle yapabilirsin” diye, “evet benimde aklımda o geçti” dedim ve akşamına hemen yerine ulaştırdım emanetimi.

Aynı gece rüya gördüm ama yine hatırlamıyorum, sabah kalktım işe giderken arabada idim, birden rüyayı hatırlamaya başladım, bir kaç arkadaşımla birlikte arabayla yolculuğa çıktığımızı ama eşimin yanımda olmadığını gördüm, biz çok ayrı bir yerlere gitmeyiz, eşimin gelmemesi beni üzse de yola çıktım ve araba yükselmeye başladı, ben yokuş çıkıyoruz sandım, içim pır pır bir şekilde ne olduğunu anlamadım, sonra yüksekten dağlar denizler denizlerin içerisinde küçük adacıklar görmeye, gözün yetmeyeceği şahane bir manzara vardı, ben hayatımda böyle bir manzara görmedim, hayran kaldım “eşim de olsaydı” dedim ama hala nerede olduğumun farkında değildim.

Sonra dönüşe geçtik ve bulunduğum yerin gökyüzü olduğunu anladım, nasıl gelmiştik oraya anlayamamıştım, o yokuş yukarı çıktığım sandığım içimin pır pır etmesi gökyüzüne çıktığımdanmış. Dönüşte eşimin yanına gittik muazzam bir sofra vardı, tam net hatırlamıyorum kalabalıktı, eşime yolculuğumdan bahsettim “çok güzeldi sende gelseydin” dedim, “ben böyle bir manzara görmedim, lütfen sen bizimle gel” diye ikna etmeye çalışıyordum, biz tekrar gidecekmişiz eşimi ikna ettim mi gittik mi tam hatırlamıyorum.

Beni çok etkiledi tam ne gördüm net değilim ama o yukarı çıkıştaki kalbimin pır pırlığı ve o manzara hala gözümün önünde ve bir yolculuğa eşimsiz gitmek beni rahatsız etti. Gönderen Sevgi.

Rüyada arabayla havada uçtuğunu görmek yorumu

Sevgi Merhaba, bu güzel rüyayı gönderdiğin için teşekkür ederim. Rüyanda hem gerçekçi bilgi, hem öz eleştiri hemde değerli mesajlar var. Bilgi ve öz eleştiri kısmına değinmeyeceğim, zaten her şeyin farkındasın, anneni duasız bırakmamaya gayret etmelisin.

Rüyada ölmüş anne , vefat etmiş anneyi görmek annenize olan sevginizi, ona olan özleminizi gösterirken, onu kaybetmenin acısı ile başa çıkma yolunu henüz bulamadığınızı ve elinizde kalan sevdiklerini kaybetme korkusu taşıdığınızı temsil eder.
Rüyada rahmetli anne ile konuşmak, ölü anne ile konuştuğunu görmek gerçek yaşamınızda annenize doyamadığını, ona son kez güle güle demek için son bir fırsat olarak hayalinizi kullandığınızı gösterir.

Ölünün bir şeyi haber verdiğini görmek bu çok kıymetli bir rüyadır ve iyi yorumlanmalıdır. Kişinin iç değişikliklerini, dönüşüm, kendini keşfetme ve olumlu bir gelişme simgeleyebilir. Rahmetli annenizin yetim giydirmeden bahsetmesi, sizin bunu yaparak sevap kazanmanız ve kendinizi daha iyi hissetmeniz için bir vesile olmuştur.

Rüyanızın en ilginç bölümü, arabanız ile uçtuğunuz kısımdır. Ruyada uçtuğunu görmek, bilinçli rüyalar kategorisi olarak bilincin acık, belırgin yani anlasılması ve yorumu belli rüyalar grubuna girer. Bu belirgin ruyaları gören insanlar cogunlukla o anda rüyada olduklarını, yani rüya gorduklerinin farkındadırlar. Bu rüyayı gören bir çok kimse rüya anında kendilerinin asırı bir hız yaptıgını, büyük bir zevk aldıklarını ve tum dunyaya emreden bir hukumdar gibi kendilerinin egemen bir yetkiye sahip olduklarini kolayca tasfir ederler.

Eger havada rahatlikla ucup yeryuzundeki manzarayi doya doya izleyebiliyorsaniz bu sizin önünüzde duran bir meseleyi veya bir sorunu rahatlikla cozeceginizi, tum kontrollerin sizin elinizde olduğunu belirtir. Bir şeyin uzerine yukseliyorsunuz, mevkiniz yukseliyor, kimi şeyleri anlama ve algilama yeteneginiz artmakta, konulara ve hayata bakış aciniz artiyor ve kendi yeteneklerinizi simdi daha iyi kullanma firsati buluyorsunuz. Gercek hayatta tabiki biz insanlar ucamayiz, bu yuzden bu tür rüyalar bizim fiziksel olarak yapamiyacagimiz aktiviteleri işaret eder. Size sorulsa belkide sizin cevabiniz sizin herseye yapmaya gucunuz olduğunu soyleyebilirsiniz, bu tür ucma rüyalarının diğer bir yorumuda sizin ne kadar kuvvetli ve saglam bir zeka ve azime sahip olduğunuzu ifade eder . Kendinizi yenilmez, bilegi bukulmez ve yapamiyacaginiz hiç bir şeyin olmadığını hissedersiniz. Kuskusuz bu tür rüyalar sizi sonsuz bir ozgurluk ve bagimsizlik duygularina gotururler

Rüyanın unsurları: hatim okumak, hatim duası, yazlık ayakkabı, yetim giydirmek, arabayla uçmak, uçtuğunu görmek. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada araba görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Araba İle Havada Uçtuğunu Görmek” için 2 yanıt

Ruyami carsamba gecesi gördüm su an ayri oldugum sevgilime ot ya da calidan yapılan bi araçla sanki ucarak onun yanina gidiyorum giderken erkeklerin olduğu yerlerden geciyorum sanki rahatsiz oluyorum ben o bindigim araci araba saniyorum sokaklarin arasindan gecerek onun dukkanina gidiyorum bi ara kardesimi ve kizinida o sokakta görüyorum bi kadina yemek veriyorlar muhtac biriymis yine isterim dio ortam bi anda değişiyo sevgilimin direksiyonda olduğu buyuk bi arabada ikimiz yolculuk yapioruz büyük yüksek agaclarin olduğu bi orman yolundan gidiyoruz ve aracin yönü doguya doğru aramizda ne temas nede konuşma olmuyo onun koltuğu yukseliyo sekil değistiriyo yolda arada bana bakiyo bi an duruyo güya orada kaybettigim kiyafetlerim var şapkalar pembe mor iccamasirlari ve kot pantolon benimmiş hepsini aliyorum yokus sokaklari olan aydinlik bi yerde o iniyo ben direksiyona geciorum o arkamdan bakiyo sesleniyo kullanmaya basliyom fakat bi türlü düz gidemiyom yolda yorumlarsaniz sevinirim sevgilimi seviyorum beni birakti başkasıyla nisanlandi ama bendende vazgecemio
33, Kadın, Bekar, Çalışıyor

Sibel merhaba,
Nokta, virgül, cümle, satır kullanmayı unutmuşsun. Bunlar kullanılmayınca da mesaj anlaşılmıyo.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir