Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Araba İskeleti Görmek

Rüyada araba iskeleti görmek neye delalet eder?

İyi günler. Ben rüyamda ilk okuldayken arkadaşım olan bir kızın evindeydim, arkadaşım yıllar sonra ilk kez gelmiş evine, bende o sıra yanındayım, oturup sohbet ediyoruz, nişanlı olduğunu söylüyor, bende nişanlı olduğumu söylüyorum, biraz sohbet sonrası dışarıda şiddetli bir fırtına çıkıyor, benim pikap tarzında bir arabam var rüyada rüzgar arabamı evirip çevirip param parça ediyor, sadece arabanın iskeleti kalıyor ama o iskelet de minibüs iskeletine benziyor, bütün bunları biz evin içinden izliyoruz.

Sonra ortalık durulunca dışarı çıkıyorum, arabanın iskeleti akan bir çayın içerisinde sonrada menfeze tıkanıp kalıyor, onun öncesinde evden çıkarken arkadaşım tavana baktı hafif su damlıyor gibiydi üzüldü ve tavan ahşaptı. En son başka bir araba görüyorum dayımın arabasını, rüzgarın ona bir zararı olmamış, sadece benim arabamı parçaladığını anlıyoruz. Rica edersem yorumlar mısınız? 22, Erkek, Bekar, Öğrenci

Rüyada araba iskeleti görmek yorumu

Rüyada bir ilkokul arkadaşını görmek rüya sahibinin yaşadığı bazı duygulardan kurtulma isteğini veya değişim ihtiyacını simgeler. Hayata yeni bir pencereden bakma isteğini yansıtır. Siz değişmek için uğraşırken kimi faktörlerin size geçmişi hatırlatmaya devam ettikleri anlatır.

Rüyada şiddetli fırtına görmek rüyayı görenin hayatında köklü değişiklere sebep olacak bazı gelişmeleri işaret eder. Uyanık hayatında bazı ağır mücadeleler, şoklar, kayıp veya felaketin onu beklediğini haber verir.

Rüyada araba görülmesi güç, statü, canlılık, çekicilik, büyük hayaller, modern yaşama işarettir. Ancak fırtınanın arabanı parçalaması adeta bir araba enkazına çevirmesi bazı gelişmelerin güç, statü, canlılık, çekicilik veya büyük hayaller konularında sizi olumsuz etkileyeceğini temsil etmektedir. Rüyada araba iskeleti görmek ise eski duyguları ve anıları temsil eder. Onlar geçmişte kullandığınız, işinize yarayan, size fayda sağlayan ancak bugün unutmuş olduğunuz şeylere işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir