Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Araba Kullanmayı Bilmediği Halde Araba Kullanmak

Rüyada araba kullanmayı bilmediği halde araba kullanmak neye işarettir?

Rüyamda, gerçekte araba kullanmayı bilmediğim halde araba kullandığımı görüyorum ve aynı rüyayı 5 ya da 6 kez gördüm. Eski sevgilimle ilgili bir konudan dolayı arabaya binip kullanıyorum ve kullanırken de bir taraftan düşünüyorum “araba kullanmayı bilemediğim halde nasıl sürebiliyorum” diye. Lütfen rüyamın anlamını kısa sürede açıklarsanız çok mutlu olurum.

Rüyada ehliyetsiz araba kullanmak neye yorulur?

Gördüğünüz rüya, hayatınızda artık daha fazla ayaklarının üzerinde durma, kendi kararlarını verme arzularınızı ifade ederken, yakın bir zamanda çok şaşıracağınız, sevineceğin, hayallerinizin gerçekleşmesine yol açacak kimi gelişmeler yaşayacağınızı simgelemektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada araba görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Araba Kullanmayı Bilmediği Halde Araba Kullanmak” için 3 yanıt

Rüyamda bilmediğim halde araba kullanıyordum ve bir ara sokağa giriyordum. Ara sokakda yüzünden ve hareketlerinden korktuğum bir adamdan dolayı geri çıkmaya çalışıyorum. Ben çıkmaya çalışırken o da yavaş yavaş bana yaklaşıyordu. Neyseki ben sonunda çıkıp oradan uzaklaşıyordum.
Lütfen bu rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim.

Abimle eşi bir arabayla geliyor arabadan iniyorlar anneannemle ben arabaya biniyoruz.Anneannem araba kullanmayı bilmeyen bir kadın rüyamda araba kullanıyor. Ben de arka koltuğa oturuyorum. Daha sonra yokuştan aşağı iniyoruz bir duran kamyona carpacak sanıyorken frene basıyor ve araba duruyor o sırada eli vitese gidiyor ve genç bir kadın eli oluyor eli vites değiştirirken

Rüyamda, gerçek hayatta husumetli olduğum ve gerçek hayatta araba kullanamayan bir kadının araba sürdüğünü ve büyük bir arabaya çarptığını gördüm. Kazaya karışan toplam dört araba vardı. Ben dışarıdan onlara bakıyordum. Bu rüyanın anlamı nedir acaba?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir