Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Araba Lastiği Görmek

Rüyada araba lastiği görmek neye işarettir?

Rüyamda düşmanım olan bir siyah bir gorille sırt sırta vermiş bir kuyunun içinden çıkıyordum. Sonrasında çok büyük bir siyah goril kuyunun ağzına gelerek üstümüze araba lastiği atmaya ve sana güvenmiştim demeye başladı. Attığı lastikleri görünce sırtımı dayadığım goril aşağı doğru kaçtı fakat ben olduğum yerde sırtımı duvara dayayarak sabit kaldım ve bende kendimi korumak için bir hamle yaparak bir kovuğa girdim böylece atılan nesnelerden korundum. daha sonra kuyudan çıkarak gördüğüm o büyük gorille neşe içinde bir şeyler söylemeye ve espri yapmaya başladım goril bunlar karşısında hiç bir tepki vermedi. Rüyamı anlamam konusunda bana yardımcı olursanız çok sevinirim. Selamlar.

Rüyada araba lastiği görmek yorumu

Rüyada araba lastiği görmek sağlık ve iş yaşamının tehlikede olduğu durumları ifade eder. Aynı zamanda bazı yanlış ya da kötü sözler sarf etmeye işarettir. Patlak araba lastiği, patlamış araç lastiği görmek kötü haber anlamına gelir. Araba lastiği değiştirmek, araba lastiği değiştirdiğini görmek mücadele ve elinizdekilere sahip çıkmak gerektiği anlamını taşır. Rüyada lastik şişirmek veya lastik şişirdiğini görmek güven, fetih ve canlılık anlamlarını simgeler. Tehlikeli bir şey ile karşı karşıya olmayı, Baskı altında olduğunuz durumları ve bunlardan sıyrılmayı ifade eder. Rüyada kriko görmek, kriko kullanmak veya kriko kullandığını görmek sizin yaşam dengesi isteyen bir insan olduğunuzu gösterir.

Rüyanızda gördüğünüz goril, hayırlı bir rüyadır, aynı gerçek yaşamda olduğu gibi güç ve kuvveti temsil eder, bir arkadaşınız vasıtasıyla hiç beklemediğiniz bir iş teklifi alacak, çok şaşıracak çok sevineceksiniz demektir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada araba görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir