Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Araba Park Etmek

Rüyada araba park ettiğini görmek neyi işaret eder?

Rüyamda arabamı kaldırımın yanında bulunan iki arabanın tam ortasına park ediyordum. Tam ucu ucuna park ettim, hatta neredeyse tampon öndeki arabaya değmişti diyebilirim.

Rüyamdaki kendime ait bordo renkli arabanın park ettiğim yerde sağ yanında aynı marka gri araç idi, sabah kalkıp aracımın yanına gidiyorum ve aracımın sol ön ve arka lastiklerinin çalınmış olduğunu görüyorum, tekerlerin yerine de tahta koymuşlar, kendi kendime “diğer tekerleri niye almamışlar” diye soruyorum ve “herhalde diğer tarafı görünüyor fark ederler diye” düşünüyorum ve aracın şifreli bijonlarını takmadığım için pişmanlık duyuyorum. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim, rüyada araba park ettiğini görmek, lastik çalınması ne demektir? iyi çalışmalar.

Rüyada araba park ettiğini görmek yorumu

Rüyanız reel hayatta ne istediğinizi, ne yapmanız gerektiğini bildiğinizi ifade etmektedir. Bu kişiliğinizin oturmuş olduğunun delaletidir. Ancak lastiklerin çalınması kendinize fazla güvenmenin her zaman sakıncalı olduğunu, tedbiri hiç bir zaman elden bırakmamak gerektiğini işaret etmektedir. Araba konusunda detaylı rüya tabirlerini rüyada araba görmek sayfasında inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir