Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Araba Patlaması

Rüyada araba patlaması ne demektir?

Arkadaşlarımla arabada giderken araba birden patlıyor, arabanın üst tarafı komple yok oluyor, sonra biraz daha sürüklenip duruyoruz, arkadaşım bana “Nurullah kalk” diye sesleniyor, ben orada birden uyuyorum, sonra kendi yatağımda gözlerimi açıyorum.

İlk önce rüyadan uyandım sanıyorum, tam kafamı kaldıracağım, hareket edemiyorum, kafamı sağa çevirdiğimde sağ üst arka dişlerimin sökülmeye başladığını hissediyorum, sonra “anne anne” diye bağırıyorum kısık bir sesle, sonra annem duyuyor sesimi yanıma geliyor, tam annem gelince elimi kaldırayım diyorum, kaldırmadan yeniden uykuya dalıyorum ve rüyadan uyanıyorum. Nurullah özdemir 21 yaşındayım. Bakarım, üniversite öğrencisiyim.

Rüyada araba patlaması tabiri

Nurullah selam; görmüş olduğun rüya gerçek hayatta kendi ayaklarının üzerinde durma, kendi kararlarını kendin verme gibi kişisel gelişiminde önemli bir ilerleme kaydettiğini ancak elde ettiğin bu ilerlemenin zarar görmemesi, kazandıklarını kaybetmemek için hayatta çevrendeki insanlara karşı daima dikkatli olmak, özellikle arkadaş seçimine özem göstermek gerektiğini anlatmaktadır. Lütfen rüyada patlama görmek sayfasını da inceleyin.

Rüyada dişlerinin döküldüğünü görmek gerçek yaşamınızda ilgi alanlarınıza yönelik hedeflerinize ulaşmak için yetersizlik duygusu içinde olduğunuzu simgeler, bakınız diş dökülmesi rüya tabiri sayfası.

“Rüyada Araba Patlaması” için bir yanıt

merhaba ben rüyamda arkadaşımla bi yerden çıkıyordum bir tane tır gibi büyük bir kamyon bize doğru yaklaştı hızlıca patlıcaktı yana dogru direksiyonu cevirdi arkadaşım hemen kaçtı bende koştum kamyonun gittiği tarafın tersi yönüne kamyon büyük bir şekide ptladı bomba gibi hertarfta dumanlar tam patladığı anda ben havaya uçtum o andan dedimki ben rüyamda uçtuğumu görüyordum şimdi gerçek oldu falan dua ediyorum havadayken yere hızlıca çakılmım diye sonra yere düştüm arkdaşımla beni hastaneye kaldırdılar bide saçını pembeye boyayan bir kız gördüm bunların anlamı nedir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir