Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Araba Plakası Görmek

Rüyada araba plakası görmek neyi gösterir?

Rüyam biraz uzun, Otomobilde gidiyoruz sevdiğimle o kullanıyor, önde giden beyaz araç var araba plakası 07 DS devamını görmedim. Araç birden sol yanına devrildi, yan yattı ve durmaksızın biraz yan gidip düzeldi, bulunduğum şehrin plakasından farklı olduğu için içimden “yazık yabancı araç hemde kaza yaptı” diyorum sol yan kapısı içine çökmüştü, arka lastik kısmı da sürtüyordu o halde gitti. Sonra ben araçtan indim, farklı yapılarda binalar var üniversite binası gibi, içinde satış yapılan değişik mağazalar, ofisler var arada sırada uğradığım çalıştığım yere bağlı bir yermiş, bir yandan da gelmesem de olurdu diyorum. Hava güneşli, binaya yaklaşınca yağmur sonrası kalmış minik su birikintileri görüyorum yerde, basmamak için kuru yer bakarken ayaklarımın çıplak olduğunu fark ettim. Zıplayarak o su birikintisine basmadan geçip girdim binaya kapıdan girdim, birkaç adım sonra irtibatı kestiğim, sevmediğim bir adamı gördüm.

Normalde saçı oldukça ağarmış biri bu Fakat rüyamda saçını ve bıyıklarını, kaşlarını boyamış siyaha, kaşlarını inceltmiş, olduğundan daha ufalmış ve zaten kısa olan boyu iyice kısalmıştı Tokalaşıyoruz, yüzüme bakmıyor ama, bende gözlerimi ayırmıyorum ondan. Güya o binada görevli ama mesaisi bitmiş (saat 17’yi geçiyormuş) çıkıyormuş, beni sohbet için çaya davet ediyor işim bitince gelirim diyorum, maksadım atlatmak.

Sonrasında bu kişi bana sms atıyor, sms sadece resimdi 4-5 yaşlarında güzel beyaz yüzlü erkek çocuğu, oturmuş aracın arka koltuğuna o halde de çekilmiş resim. Gerçekte bekar olan bu kişi evlenmiş ve çocuğum bak gibisinden göndermiş resmi, onunla sohbet etmeye gitmeyeceğimi anladığından
Sonra yine mesaj geliyor bu sefer sevdiğim adamdan yine sadece resim, resme bakınca ben o resimdeki mekana geçtim ortam değişti Oldukça büyük bir bahçe, bol ağaçlar, rengarenk çiçeklerle bezenmiş, yeşillikler içinde, içime çektiğim tertemiz havasını dahi hissettim ve ortasında bir köşk var, boyası da uçuk yeşildi Çok haşmetli bir ev tam karşısındayım. Sevdiğim kişi – burası vefat eden halamın idi, artık bana kaldı burayı tadilat yaptırırız istediğimiz gibi diyor, burada yaşayacakmışız. Sevincimi fazla belli etmeden tebessüm ediyorum, tamam diyorum.

Bu köşkün tam karşısına denk gelen, bahçenin bitiminde bu eve dahil bir köprü gibi kemer yapılmış eski yapıt gibi, taş yapı bu sadece görsel amaçlıymış üstünden yol falan geçmiyor, altından da çay/dere gibi bir su akıntısı var o suyun kenarına geçtim Su o kadar temizdi ki, dibindeki taşlar net şekilde seçiliyordu, içme suyu kadar berrak, güneşin suya vurmasıyla pırıltısını gördüm .

İçinde iki tane büyük sazan balığı, yüzeyde yüzüyor neredeyse, arada suyun üstüne sıçrayarak yüzüyorlar ve hiç birbirlerinden ayrılmadan hep sarmal halde yüzüyorlar Balıkların yüzdüğü kısmın devamındaki yerde, dibindeki taşlardan dolayı akıntı minik girdabımsı bir şey oluşturuyor, hemen düzeliyor suyun görüntüsünde bozulma olmadan Kendi kendime “Allah’ım ne harikulade yer burası huzuru, mutluluğu gibi girdabı bile içinde aklına ne gelirse var burada” diyorum. Ve uyanıyorum.

Cevabınızı bekleyeceğim, rüyada araba plakası nasıl yorumlanır, teşekkür ediyorum. 32 yaş/bekarım. Mavisel.

Rüyada araba plakası görmek yorumu

Rüyanız çok çok derin, güzel mesajlar ve uyarılar vermektedir.

1. Sevdiğiniz kişi ile olan beraberliğinizde kontrolün o kişide olduğu / olacağı görülmektedir. Bu kontrol olayı kimi zamanlar küçük sorunlara sebep olsa da sonuç hep güzel olacak.

2. Eski arkadaşlıklarından kimi dersler çıkarmanız ve bu hataları yeniden yapmamanız gerektiğini işaret etmektedir.

3. Yaşamınızın olağanüstü güzel olaylar, mutluluklarla geçeceğini haber vermektedir.

Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada araba görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Araba Plakası Görmek” için bir yanıt

Teşekkür ederim, yorumunuz için. (Acaba mutluluğun içinde sevdiğime kavuşmakta var mı?)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir